Planszówki – doskonały sposób na kreatywną rozrywkę ze znajomymi

W czasie możemy zauważyć niezwykłe odrodzenie jeżeli chodzi o zainteresowanie grami planszowymi. Do łaski wracają te tradycyjne, pamiętane choćby z czasów wczesnej młodości lecz również te kompletnie nowe.

praca

Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Możliwości wyboru są naprawdę spore i każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem własnych preferencji jak i konkretnej tematyki.
Podobnie jak na popularnych portalach społecznościowych tak jak i w innych miejscach w sieci powstają się zorganizowane zespoły fanów takich gier jak chociażby Prawo dżungli. Gracze wymieniają się uwagami i chwalą się swoimi wynikami i umawiają się na wspólne granie. Ogromną zaletą gier planszowych jest na pewno ich aspekt społeczny – przeważnie przy jednej grze pojawia się kilka osób. Jest to zupełnie inny model niż równie popularne gry komputerowe, jakie co prawda skupiają duże rzesze graczy, jednakże nie ma tutaj fizycznej, bezpośredniej interakcji. Ponadto, przeróżne gry planszowe rozwijają wyobraźnię, przede wszystkim u małych dzieci.

samochody
Planszówki są wyjątkowo świetnym pomysłem na spędzenie ciekawego wieczoru ze znajomymi. Jest to także wspaniały sposób na scementowanie więzi w rodzinie.

Zainteresowały Cię stworzone przez nas artykuły? Więc z chęcią możemy rzec Ci, że oczekuje na Ciebie kolejny istotny link pod widniejącym linkiem.

Idealnym przykładem jest chociażby Patchwork gra, która jest skonstruowana dla dwójki graczy. Jeżeli chcemy natomiast pobawić się w odrobinę większym gronie przy bardzo pasjonującej grze, to Colt express będzie trafionym wyborem.

Planszówka ta polega na zebraniu jak największego łupu z okradzionego pociągu i jest w stanie w niej brać udział nawet sześciu graczy na raz. Wciąż jedną z najbardziej popularnych gier są jednak Scrabble, które zdobyły serca milionów ludzi na całym świecie.