Ostatnio miałam okazję zapoznać się z nową dla mnie firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą tzw. małych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najchętniej prowadzi się rozmowy. U nas także tak jest. Chociaż włożyliśmy z mężem dużo serca w urządzenie ładnego i jasnego salonu, często przyjmujemy naszych gości w kuchni. Zwłaszcza, kiedy jest to rodzina lub przyjaciele.

Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra

Autor: Bugatti
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Jako kobieta zwracam dużą uwagę, na to aby nasza kuchnia była nie tylko ładna, ale również funkcjonalna. Dlatego, kiedy zepsuł nam się czajnik elektryczny (deskorolki elektryczne) nie miałam ochoty kupować kolejnego w zwykłym supermarkecie. Dla mnie liczyła się jakość. Koleżanka zaproponowała mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa tej firmy niewiele mi mówiła. Pomyślałam sobie, że rozsądniej przejrzeć oferty jakiegoś doświadczonego i bardziej popularnego producenta.

Postanowiłam jednak poszukać więcej informacji na ten temat w sieci. Okazało się, że jest to brytyjska firma, która funkcjonuje od 1952r. Niewątpliwie ma zatem duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji sprzętów AGD. Gdy jednak zobaczyłam, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, postanowiłam zaryzykować. Produkty znanych producentów – szczegóły oferty.

Kupiłam czajnik Precision Control, z możliwością kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem zachwycona tą funkcją. Jestem w stanie dobrze zaparzyć mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w chwili, kiedy na wyświetlaczu LCD pokaże się wartość 60-85 stopni. Czajnik przydaje się także w przypadku parzenia czerwonej herbaty, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Dobrze pamiętać, że takie sprzęt znakomicie nadaje się też w kuchniach, w których są niewielkie blaty. Zapraszamy na naszą stronę: czajnik Russel Hobbs

czajnik elektryczny

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti
U nas czajnik stoi w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zajmuje zbyt dużo powierzchni. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią ważną funkcję, a więc nie ma sensu stawiać na nich zbyt wiele przedmiotów. Część miejsca trzeba jednak zawsze wygospodarować na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po udanym zakupie czajnika, zdecydowaliśmy się wymienić też kran. Dotychczasowa bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna zrobiona jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a ponadto wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to ważne ułatwienie. Znajomi nieraz podpatrują nasze różne oryginalne rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.