PCModder.pl czyli wszystko o Twoim PC

Tworzony z pasją serwis fanów sztuki komputerowej. Na stronie znajdziecie najciekawsze wiadomości z e-świata a wśród nich: porady, recenzje, newsy, testy. Portal PCModder.pl to częste aktualizacje i świeże newsy z cyfrowego świata.

Kolor do wyboru Eee PC 1015PEM

Autor: Asus
Źródło: Asus
W dziale Artykuły można znaleźć recenzje, porady i felietony dotyczące oprogramowania, sprzętu i Internetu. Przetestujemy sprzęt, napiszemy o zagrożeniach dla Waszego komputera, zalecimy jaki wybrać sprzęt. Cały czas śledzimy trendy w świecie komputerów i dajemy komentarz do aktualnych wydarzeń.

Dział Newsy to przede wszystkim nowinki techniczne dotyczące oprogramowania, sprzętu i sieci. Gdy pojawi się jakaś nowość w Internecie, możecie być pewni, że nie przejdziemy obok tego bez komentarza. Poinformujemy Was o nowych modelach kart graficznych czy układów chłodzenia, napiszemy o nowych wersjach oprogramowania.

Kategoria Testy to idealne miejsce dla zapalonych graczy.

Czy podnoszona tutaj kwestia jest dla Ciebie nietuzinkowa? Jeżeli tak, to uzupełniające informacje zobacz w serwisie (https://futurae.pl/), który znajdziesz tu. One też Cię zaintrygują.

Dokładnie sprawdzimy co mogą najnowsze modele kart graficznych, układów chłodzenia czy dysków twardych. Czy jest możliwość wyciągnąć z nich tak dużo, żeby coraz bardziej zaawansowane gry działały przy ustawieniu najwyższych detali? Właśnie tutaj dostaniecie odpowiedzi na te i inne pytania.