Jakie sprzęty są idealne do wykonywania zdjęć I kręcenia filmów wyczynowcom.

Każdy fanatyk sportu chciałby mieć kamerę jak GoPro Hero 2. Jest to przecież najlepsza kamera do nagrywania ludzi podczas sportu. Zasadniczą korzyścią tej kamery jest przede wszystkim niezwykle praktyczny i wygodny ekran LCD, który jest wbudowany. Czyni to, iż obsługiwanie tej kamery jest niezwykle łatwe i komfortowe. Pomimotego, że ekran jest zabudowany sama kamera jest w pełni wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych, jak również jest w stanie podołać aż czterdziestu metrów pod wodą.

Kamera sportowa

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com

Nie da się ukryć ta kamera to znakomita zabawka do ludzi, którzy w stopniu całkiem doświadczony chcą nagrywać własne i innych wyczyny ekstremalne i nie tylko. Poza filmami kamera GoPro Hero 4 potrafi robić też rewelacyjne zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a kolejnym atutem jest to, iż zdjęcia da się robić zdjęcie w trybie normalnym i Time Lapse. Kolejnym plusem, który przekonuje klientów do wyboru GoPro Hero 4 to rewelacyjne jakościowo fotografie w trybie nocnym, dzięki temu, że GoPro Hero 4 ma wspomaganie trybów nocnych takimi elementami jak Night Lapse.

Niezwykle ciekawym narzędziem do nagrywania ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, dzięki któremu da się skuteczniej sterować. Ten dron to przede wszystkim znakomite sterowanie, jasna informacja o baterii, a także możliwość uczenia się w symulatorze. Na pewno da się stwierdzić, iż DJI Phantom to rewelacyjny dron, który jest wygodny i funkcjonuje w powietrzu przez aż 20 minut.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Należy dodatkowo napisać, że ten sprzęt staruje z pozycji pionowej. Bez wątpienia również DJI posiada niesamowity wygląd, dzięki czemu przykuwa spojrzenie, a poza tym zaletą jest wbudowany system autopilot z GPS (klijnij i zobacz). Bardzo istotne jest również to, że wszystkie parametry lotu są odpowiednio ustawione przez fachowców.

Żeby dobrze móc kręcenia filmów ze sportami należy posiadać odpowiedni sprzęt. Podczas uprawiania sportu niezwykle istotna jest przede wszystkim jakość, a zatem trzeba wybierać najlepszy sprzęt.

Ona jest wprost ekscytująca – uczciwie zalecam tę witrynę (http://www.smartdeliverytrack.pl/program-do-rejestrowania-pracy-kierowcow/). Jeśli chcesz powiększyć obszar swej wiedzy na ten temat, to kliknij ten link.

Dzięki temu właśnie nagrania będą znakomite.