Propozycje na podarek dla pary młodej

Idziecie na ślub a nie macie pomysłu na podarunek ? Mamy dla was kilka rad, jakie ochronią was od bólu głowy przy wybieraniu prezentu ślubnego. Częste rozwiązania wykorzystywane przez parę młodą jak też gości weselnych to: prezenty przyjmowane w postaci gotówki. Nie bądźcie anonimowi i nie wstydźcie się sumy i nabądźcie kartkę z życzeniami dla młodej pary. Dopiszcie parę słów, podpiszcie kartkę i już.

Listę upominków ślubnych kreuje młoda para. Przyszli małżonkowie wymyślają podarunki i przekazują listę gościom weselnym. Inną alternatywą będzie podarek niespodzianka. Tu zaczynają się „schody” dla gości weselnych. Po pierwsze musicie przemyśleć jaką maksymalnie kwotę poświęcicie na podarek ślubny. Zachodzi także ryzyko, iż kupicie podobny prezent do tego co kupią pozostali poproszeni uczestnicy. Jeszcze większy będziecie mieli kłopot kiedy nie znacie dość dobrze pary młodej. Możecie nie trafić w smak albo też zakupić podarunek ślubny, jaki nie będzie potrzebny. Poniżej znajdziecie kilka propozycji na trafiony podarek ślubny.

Pomysł na prezent nr 1 – serwis obiadowy na 12 osób, upominek ponadczasowy a także przydatny najczęściej na lata (zerknij na zestaw z kwadratowymi talerzami). Drugim naszym projektem na podarek ślubny jest godziwy alkohol. Podarunek będzie nadzwyczaj bezpieczny, bowiem trunek jest prezentem uniwersalnym. Butelkę dobrego alkoholu najczęściej pijemy w towarzystwie przeto chętnych do spróbowania napitku

serwis

Autor: Porcelana „Chodzież”
Źródło: Porcelana „Chodzież”

będzie wielu. Co więcej jeżeli para młoda dostanie kilka butelek to też nic złego się nie stanie.

Napój alkoholowy jest także praktycznym prezentem, gdyż zdołamy przekazać go dalej jako następny upominek. Z trunków polecamy wina. Ostatnią naszą propozycją jest mebel dobre meble dekoracyjny czy obraz. Jeśli dobrze znacie młodą parę możecie wyekwipować ich w drobny mebel ozdobny. Względnie uniwersalny jest obraz. Pejzaże i martwa natura winny pasować do większości mieszkań. Rozważcie również wazon do pokoju dziennego. Miejcie na względzie, iż podarek ślubny winien być w miarę uniwersalny bowiem każdy ma inny smak. Dopasujcie podarunek do wystroju pomieszczeń nowego domu młodych.

Jeżeli jednak nic nie przychodzi wam do głowy to nie nabywajcie nic na siłę. Odpowiedniej jest darować gotówkę, jaką para młoda wyda na swe potrzeby.