Jak wybrać ślubną suknię dla młodej pani, jak powinni być ubrani goście na ślub bliskiej osoby.

Wesele to bardzo ważny dzień w życiu chyba każdej kobiety, i jest zupełnie zrozumiałe, że na pewno wtedy zechce jak najlepiej wyglądać. Ale znalezienie odpowiedniej ślubnej sukni jest sporym wyzwaniem i należy zabrać się do tego w odpowiednim czasie. Szukanie warto rozpocząć parę miesięcy wcześniej, tak aby było wystarczająco dużo czasu na trafienie na wymarzony fason i uszycie sukni.

Panna młoda w sukni ślubnej

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com
Ponieważ suknie ślubne sprzedawane są w bardzo dużej liczbie wzorów, to niekiedy nad samym wyborem będzie schodzić mnóstwo czasu, najważniejsze przy tym powinno być, żeby wybrać krój, w którym młoda pani będzie się czuła swobodnie. Jeśli chodzi o wesele, które przecież jest niezwykle stresującym wydarzeniem, nie ma co jeszcze ryzykować nerwów z powodu źle dopasowanej albo niewygodnej sukni ślubnej.

Odpowiednio wybrana suknia, uszyta w dobrym salonie przede wszystkim podkreśli urodę młodej pani i sprawi, że będzie się ona czuła naprawdę wyjątkowo, a oprócz tego zatuszuje wszelkie niedociągnięcia urody. W dużych miastach takich jak Łódź salonów oferujących suknie ślubne jest co najmniej kilka, więc w którymś z nich z pewnością znajdzie się model, który najbardziej będzie pasował (suknie ślubne szyte na miarę).

Sesja ślubna

Autor: Dave Hayward
Źródło: http://www.flickr.com

O odpowiednią prezencję zadbać także powinni zaproszeni goście, przecież jest to bardzo ważna uroczystość dla narzeczonych i odpowiednim ubiorem trzeba podkreślić doniosłość tego dnia. W przypadku panów obowiązkowy jest garnitur, w innym ubiorze zwyczajnie nie wypada pokazać się na tak ważnym wydarzeniu. Kobiety będą miały nieco więcej możliwości, bo ubrać mogą i elegancką sukienkę (dowiedz się więcej), i spodnie w zestawie z bluzeczką lub księga gości koszulą – tu można znacznie więcej zaszaleć, ważne jest tylko, aby skomponować wszystko z odpowiednią elegancją i smakiem. Często można się spotkać z opiniami, że na przykład sukienki weselne nie powinny być w kolorze czarnym, czy też że muszą mieć odpowiednią długość. Tak naprawdę to, co się ubierze, będzie zależało od wielu czynników, ważne jest tylko, żeby wybrana sukienka nie była bardziej elegancka od sukni którą będzie miała pani młoda.