Jakie obuwie do ślubu wybrać?

Ślub to niewątpliwie jeden z najistotniejszych dni w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego szczególnego wydarzenia trwają wiele miesięcy, a przyszła panna młoda zwraca szczególną uwagę na to, żeby prezentować się zniewalająco pięknie. Gustowna suknia ślubna, biżuteria i inne elementy są bardzo istotne, ale jednym z kluczowych elementów stroju są buty ślubne.

kliknij tu

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Często panie, wybierając obuwie do ślubu, sugerują się w głównej mierze własnym gustem oraz modą. Dobierając buty ślubne należy jednak patrzeć przede wszystkim na wygodę noszenia. Miejmy na względzie, iż w dniu ślubu jesteśmy na nogach prawie do świtu. Buty muszą umożliwiać nam ciągłe przemieszczanie się, chodzenie, stanie, jak również tańczenie. Ubranie niewygodnych pantofli ze sztucznych materiałów na szaleńczo wysokich obcasach sprawi, że już po kilku godzinach panna młoda będzie sfrustrowana i obolała. Najrozsądniejszym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko niezwykle komfortowe, ale także szalenie wytworne.

Czy po przestudiowaniu prezentowanego tekstu masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na opisywane zagadnienie? Jeżeli tak, to prześledź tekst (http://operakameralna.pl/), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu świeże informacje.

Obecna moda ślubna zakłada, że nawet przy standardowej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na typowe obuwie do ślubu – 3i-store. Coraz częściej rezygnujemy z białych, satynowych pantofelków na rzecz butów uniwersalnych, które będzie można założyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie zainwestować w buty ślubne większą sumę, niż kiedyś. Chociaż czółenka damskie skórzane to zakup stosunkowo drogi, mamy świadomość, że stworzone ze skóry naturalnej, solidne obuwie, posłuży nam przez długie lata. Możemy zdecydować się na buty w kolorze dyskretnym, nie przyciągającym uwagi, jak beż, czy écru, albo możemy trochę zaskakiwać i nabyć obuwie w intensywnym kolorze, które będzie korespondować z kolorem innych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze panny młode chętnie sięgają po buty granatowe, cytrynowe, złote, a nawet czerwone. Pamiętajmy, że buty do ślubu trzeba wybrać stosunkowo wcześnie, ponieważ będą potrzebne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość kreacji. Warto też pochodzić trochę w butach przed ślubem, choćby po domu, aby przyzwyczaić nogę do kroju obuwia i zapobiec powstawaniu w dniu ślubu bolesnych otarć.