Archicom jako jeden z największych i długo funkcjonujących deweloperów

Każdy deweloper ośmiela do kupna domu właśnie u niego, kusi dobrym miejscem, interesującymi cenami, jak również znaczną jakością materiałów wykończeniowych.

sprzątanie

Autor: Ben
Źródło: http://www.flickr.com
W gąszczu różnych ofert wybór samego lokum, a przy tym dewelopera do prostych nie należą. Oddając moc pieniędzy na kupno wymarzonego mieszkania nie można zezwolić sobie na wybór nieodpowiedzialnego dewelopera. Archicom jest jednym z największych i długo działających deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. Proponuje mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Archicom, jak firma obecna na rynku od blisko 30 lat, zrealizowała już przeszło 150 obiektów, w tym obiekty mieszkalne, hotele i biurowce. Teraz Archicom realizuje tak jak budowle mieszkaniowe z lokalami usługowymi, jak i wieloetapowe centra biznesu.
narzędzia

Autor: Kitmondo Marketplace
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie lokum to częstokroć rozstrzygnięcie na dużo lat, a nawet na całe życie, dlatego warto pamiętać, by szczegółowo określić własne potrzeby. Przed zakupem mieszkania trzeba zwrócić uwagę na wiele czynników, które będą miały kluczowy wpływ na to by nasze mieszkanie było dla nas przydatne.
Wieloetapowe inwestycje tej firmy powstają na podstawie nowoczesnego, kompleksowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przemyślane wytyczenie przestrzeni umożliwia samowystarczalność w obrębie najistotniejszych potrzeb życiowych, lokum, pracy, rekreacji, wyżywienia, edukowania.

Kluczowym zamiarem jest budowa (kompozyty poliestrowe) mocnej więzi z przestrzenią, opartej na identyfikacji z lokalizacją zamieszkiwania, również związków między mieszkańcami.