Ałun i maszynka – klasyczny zestaw który warto mieć

Poranne przycinanie zarostu to poważna rzecz, wie o tym każdy mężczyzna. Niestety, duży odsetek Polaków woli nabywać marne akcesoria do golenia, co jest niewybaczalnym zaniedbaniem. Tanią jednorazową maszynką oczywiście nie da się skutecznie ogolić.

W tym lapidarnym artykule prezentujemy cztery ważne przedmioty, które musi trzymać w szafce każdy facet pragnący prezentować się nienagannie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, oldskulowy ałun w sztyfcie oraz komplet pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto wcześniej wybierał sklepowe plastikowe maszynki, zanotuje ogromną zmianę, gdy po raz pierwszy użyje w łazience Merkur 34c. To fantastyczny nożyk o klasycznych formie i fakturze, dobrze dopasowany do ręki. Dzięki mocnemu chwytowi dobrze trzyma się go w ręce, co jest ważne dla prawidłowego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet twardy zarost, nie niszcząc za mocno naskórka. Atutem maszynki Merkur 34c jest solidność wykonania – sprzęt ten można stosować przez miesiące. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to zatem znakomity zakup dla facetów, którzy chcą każdego ranka się golić. Bez potrzeby częstego kupowania akcesoriów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do szafki mężczyzny jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytający mogą nie wiedzieć, czym jest ta ważna substancja, więc przypomnijmy – ałun efektywnie tamuje krwotok.

Odpowiada Ci ten artykuł? To super, sprawdź stronę (https://balonowedekoracje.pl/) pod tym adresem. Zobaczysz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

A więc ałun w sztyfcie to podstawowy element arsenału faceta, ponieważ podczas golenia często pojawiają się niewielkie uszkodzenia naskórka. Zobacz Coticule. Nie są one szczególnie bolesne, jednak mocno przeszkadzają, bo krew umie kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie użyty od razu po skaleczeniu od razu zatrzymuje krwotok.

Na podsumowanie tekstu trzeba jeszcze dopisać, że pan, który chce utrzymać klasyczny wizerunek, musi sprawić sobie również krem do golenia. Nieodzownym dodatkiem do takiego preparatu jest pędzelek – z pewnością kiedyś zauważyłeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego fajnego wynalazku.