Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w miejscowości Sucha Beskidzka – interesujące kierunki studiów

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła prywatna. Dobra oferta , a także bardzo wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała uznanie wśród kandydatów na studentów, zostając silnym ośrodkiem edukacji.

WSTiE zapewnia słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez uznanych wykładowców na najbardziej perspektywicznych kierunkach kształcenia. Uczelnia pozwala na naukę w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia wyższe. W programie uczelni znajdują się również specjalistyczne studia podyplomowe ().

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Autor: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Wśród licznych profili kształcenia oferowanych przez szkołę, jednym z najbardziej popularnych jest grafika komputerowa studia, które przysposabiają studentów do pracy w sektorze informatycznym. W toku nauki, studenci uzyskują wiedzę z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, hurtowni danych, multimediów i grafiki. Dzięki przyswojonej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, studenci mają możliwość znaleźć pracę w przedsiębiorstwach tworzących i rozbudowujących oprogramowanie, projektujących hurtownie danych oraz firmach zajmujących się biznesem internetowym. Dla osób ukierunkowanych na wykształcenie gwarantujące przyzwoite perspektywy zawodowe oraz chcących podjąć ciekawe studia informatyka jest zdecydowanie najlepszym wyborem.

Następnym obleganym profilem, proponowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w umiejętności pozwalające na zatrudnienie w przedsiębiorstwach z sektora turystycznego. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz zdolności praktycznych w dziedzinie usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, przygotowywanie imprez turystycznych oraz działań marketingowych. W czasie edukacji, studenci zapoznają się z regułami funkcjonowania firm turystycznych, w zakresie ich organizacji oraz pozyskują umiejętności pozwalające na efektywną promocję.Tok studiów umożliwia odbycie praktyk w renomowanych firmach oraz ukończenia wielu kursów powiększających zdolności zawodowe studentów.Wszystkie te cech powodują, że toalety przenośne szczecin i rekreacja studia dające satysfakcjonujące perspektywy zawodowe.