Ogól się z klasą

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy upominek dla mężczyzny? Sprawa jest łatwa: dobry zestaw do golenia, który sprawi, że ta poranna czynność będzie dawała facetowi sporo satysfakcji.

Dobrze na własną rękę złożyć taki pakiet.

Jeśli pragniesz zakupić mu jakieś dziwaczne kremy do twarzy, porzuć tę myśl. Oto właściwe akcesoria, które każdy mężczyzna ma posiadać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – tak, dobrze przeczytałaś. Facet nie używa golarek dla kobiet. Nawet jeśli twój mąż nigdy nie stosował metalowego ostrza, z pewnością prędko się nauczy, jak tym się golić. To może stawać się dla niego rewelacyjnym przeżyciem, które przeniesie go w czasie, do wieków, kiedy faceci golili się brzytwami.

W ten sposób codzienne przycinanie zarostu zmieni się w wspaniały rytuał, który da mężczyźnie moc na cały dzień. Brzytwa do golenia w ręku przynosi poczucie siły, a także kontroli, bo goląc się powinno się bardzo uważać. Poranne golenie wyuczy go precyzji i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co powinien trzymać w ręku każdy mężczyzna, który pragnie poczuć koneksję ze swoimi ojcami.

Jeśli jednak twój partner boi się mieć w ręku kawałek ostrego żelaza, inną opcją jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien stosować jednorazowych nożyków, które są kiepskie przy goleniu. Maszynka maszynka do permanentnego na żyletki pozwala na wyrzucenie starych żyletek i wsadzenie tam świeżych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do zestawu dla ukochanego dorzuć koniecznie markową wodę kolońską oraz kremy męskie. Omijaj z daleka wszelkie aromaty, które nie pasują do faceta. Facet ma pachnieć siłą i konsekwencją, a więc spraw mu takich zapach. Dodatkowo dorzuć jeszcze balsam po goleniu o podobnym zapachu, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Żeby ranki, które robią się podczas golenia szybciej się goiły, możesz do zestawu dodać też ałun, substancję, która skutecznie zatrzymuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl