Nowości od firmy Samsung. Czy ponownie wywołają ogólny zachwyt?

Obecnie smartfony są dostępne dla wszystkich, posiadać je może prawie każdy – nawet dzieciaki, emeryci. Nieraz są one zmieniane co sezon lub wypierane są przez nowe modele.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Smartfon jednak smartfonowi nie równy. Istnieją bowiem telefony, które swój okres szczytu przetrwają maksymalnie jeden sezon i takie, które są już kultowe. Zaliczają się do nich smartfony Samsung. Oficjalnie wiadomo, że Samsung Galaxy, to sprzęt długowieczny i bardzo nowoczesny, sprzęt , który nie ulega modzie i ponadczasowy. Tak właśnie było z Samsungiem Galaxy S2, S3, S4. Galaxy S2 i S3 pomimo, że już paroletni, wciąż cieszy się dużą popularnością i posiada wszystkie niezbędne aplikacje.

Nowością na rynku są Samsung Galaxy a3 i Samsung Galaxy a5. Telefon swoim designem nawiązuje do poprzedników, jest jednak sporo smuklejszy. Skierowany jest do osób młodych, dynamicznych, doceniających styl, design i jakość. Samsung Galaxy a3 i a5 w sprzedaży są od niedawna – samsung galaxy a3 i a5 w sprzedaży.

Konsumenci i fani Androida i produktów od Samsunga, będę pozytywnie zaskoczen mozliwością szerokiego wyboru asortymentu. Do wyboru mają sporo wersji kolorystycznych – między innymi klasyczny SAMSUNG Galaxy A3 SM-A300 czarny.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, przeczytaj dodatkowe informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam (https://biurowezakupy24.pl/dymo), odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Smartfony można już zdobyć w cenie od 1199 zł.

Samsung Galaxy Alpha

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnym, lecz trochę większym i droższym modelem jest Samsung Galaxy A5 A5000 Dual SIM 16GB czarny na przykład. W porównaniu do modelu A3 posiada 0,5 cala większy ekran, rozdzielczość HD i 13 megapikselowy aparat oraz 2 GB RAM (Galaxy A5 – 8Mpix i 1GB RAM). Interesującym, nieco bardziej subtelnym modelem jest SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski. Ma jasną, błękitna obudowę i wyróżnia spośród innych się swoim niepowtarzalnym designem. Sprawdź więcej tu: SAMSUNG Galaxy A5 SM-A500 Niebieski.

Tak więc po raz kolejny marka Samsung pokazała, że idzie naprzód, podążając za najnowszymi trendami, wyprzedzając wręcz sprzęt innych marek. Co więcej wyrobiła sobie rzeszę wiernych fanów i od dobrych kilku lat zajmuje na rynku pozycję lidera. Nic dziwnego – sprzęt Samsung – szczególnie telefony, jest bardzo dobry a system Android jest niesamowicie intuicyjny, łatwy w obsłudze i stworzony z wielką precyzją.