Każdy fan nowiutkich smartfonów wie zapewne, że jesienią 2017 roku wypada 10-ta rocznica wypuszczenia na sprzedaż amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden fan telefonów spółki Apple śledzi na pewno nowinki oraz premiery wyżej wymienionej spółki. Jakiś czas temu miała miejsce premiera iPhone 7, a już teraz nie szepce się o niczym innym, jak o następnym modelu.
Pogłoski mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska firma szykuje taką niespodziankę, że wszyscy oszaleją z podziwu.

kupić

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Zmiany podobno mają być tak wielkie, że wbrew ostatnim regułom tej jesieni nie zobaczymy w sprzedaży upgrade modelu z ostatniego roku – czyli iPhone 7s, ale zupełnie nowy model. Ponoć firma ma zamiar nieziemsko zaskoczyć swych fanów. Rzecz jasna nikt nie jest pewien, jakie będą to zmiany i zapewne firma zostawi parę niespodzianek aż do ostatniej chwili, ale z niektórych pracowników już dziś wiadomo, że będzie to rewolucja. Nowiutki iPhone ponoć ma całkowicie nie posiadać bocznych ścianek, ale również dolnej i górnej. Zatem przycisk Home będzie całkowicie zespolony z ekranem, by caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita. Podobno również obudowa ma być wyprodukowana ze szkła. Całość ma spowodować, że wygląd zewnętrzny doprawdy będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika i tracić mniej energii.

To rewelacyjna wiadomość dla ludzi, którzy wiecznie zapominają ładowarki i ogólnie nie lubią ładować telefonu. Szepce się również o tym, że nowy model iPhone będzie ładowany bez kabla. Czy pogłoski się spełnią? Najbliższy okres to zweryfikuje.