Jakie prezenty ofiarujemy panom, którzy są bliscy naszemu sercu

Kiedy nieuchronnie i wielkimi krokami zbliżają się urodziny ukochanego faceta lub tejże osobie wypada podarować prezent z okazji Dnia Mężczyzny lub tak dla czupurności nawet na Dzień Dziecka, to wybór najlepszego przedmiotu wcale nie jest tak łatwy, jak moglibyśmy twierdzić po spojrzeniu na uginające się regały w sklepach.

kosmetyki męskie

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy wybór nie jest dostatecznie przemyślany, a w konsekwencji osoba obdarowana nie będzie tak usatysfakcjonowana, jak pragnąłby ofiarodawca. Na szczęście w naszej ludzkiej świadomości istnieje pewien nieutrwalony na piśmie spis artykułów, które można podarować właściwie na każdą okazję, ale pamiętajmy o tym, że nie w każdym przypadku jest on najlepszym rozwiązaniem. Trzeba pamiętać o tym, iż mimo wszystko kompozycje zapachowe Serge Lutens nie wszystkim są w stanie się spodobać.

Z kobietami w wieku balzakowskim sprawa wydaje się być w miarę nieskomplikowana.

Nasze kolejne teksty są podobnie pociągające, co ten. Więc kliknij w łącze tutaj (http://www.azazel.pl/matching-tattoos-tatuaze-dla-par/) i przeglądaj skrupulatne posty. Zachęcamy!

Najczęściej faceci obdarowują swoje damy bukietem kwiatów i tego typu upominek zawsze jest na miejscu i nie wzbudza żadnych kontrowersji lub niesłusznych domysłów. Natomiast w przypadku panów sprawa nie pozostaje już tak nieskomplikowana, bo wystarczy wyimaginować sobie sytuację, w której pracownik, w ramach bożonarodzeniowej premii, dostaje od swojej przełożonej… buteleczkę kosmetyków tom ford black orchid czy produktu innej firmy.

Tak czy owak, kosmetyki wydają się pozostawać najlepszym pomysłem na podarek. Chociaż i tutaj nie zawsze dobrze trafimy w upodobania solenizanta. Pewnym wyjściem z wspomnianej sytuacji może być zakup markowych zapachów, na przykład serge lutens. Wydatek powyżej 300 złotych właściwie zawsze jest opłacalny – wystarczy, że mężczyzna skontroluje cenę w internecie lub w drogerii, a na pewno będzie chciał używać tak ekskluzywnego nabytku. Zresztą sami nie raz przekonaliśmy się o tym, że markowe wyroby, czyli te z górnej półki, to zupełnie inna historia niż tanie podróbki.

perfumy od Versace

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei niektóre panie po prostu pytają wprost swoich mężów o to, co pragnęliby dostać w ramach upominku. W dobrym tonie jest kupowanie produktów, które będą potem służyły tylko jubilatowi. I najprawdopodobniej z tego powodu dużą sławą cieszą się… skarpetki bawełniane – zawsze są potrzebne i na 100% będą zakładane na jedną parę stóp. Jednakże panowie tego elementu garderoby raczej nie uznają za dobry, a tym bardziej, rewelacyjny prezent. Mogą zażyczyć sobie przykładowo zapachu marki tom ford black orchid, a w takim wypadku panie powinny o tym fakcie zostać poinformowane odpowiednio wcześniej – w końcu na taki podarek należy odłożyć nieco więcej pieniędzy.