Etui iPhone`a warto mieć

Zdecydowanie się na smartfona oznacza obowiązek chronienia stanu wizualnego i technicznego w tym przenośnym sprzęcie. Pod cacka firmy Apple`a, Samsunga czy LG producenci tworzą równie jakościowe etui, które swoją ceną przewyższają pokrowce pod starsze, klasyczne telefony.

Odkąd telefon przestał pełnić funkcje wyłącznie komunikacyjne, (a wkrótce samo dzwonienie stało się dodatkiem) wzrosły specyfikacje techniczne co do wyświetlaczy. „iGabloty” dzisiejszych czasów to cacka z coraz większymi przekątnymi w dotykowych ekranach. Nie dość, że idą za tym większe, a tym samym droższe etui, to w dodatku konstruktorzy baterii zmuszeni są wykombinować co mocniejsze napędy. Funkcjonalność równa się też szybka eksploatacja.

Opisywana w tym miejscu tematyka jest według Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu leasing oprogramowania komputerowego, który proponuje podobne tematy.

Zastój w materii akumulatorów sprawiłby, że nasze telefony musielibyśmy ładować co najmniej raz dziennie.

Skoncentrujmy się na etui. IPhone czy lepszej jakości iPad, przez gabaryty swoich wyświetlaczy, zobowiązują użytkowników do noszenia równie dużej kabury ochronnej. Skóra, silikon lub neopren – już jeśli chodzi o materiały pod nasze pokrowce zobaczymy zupełnie różne opinie użytkowników iPhone`ów.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Preferujący jakość i gadżety postawią na skórę, komfort i trwałe umiejscowienie sprzętu to opcja dla zwolenników silikonu. Następna istotna sprawa – każde etui musi być idealnie dopasowane do rodzaju iPhone`a czy iPada. Milimetrowa luka – czyli za duża lub za mała kabura – rodzi problemy z faktyczną funkcjonalnością mobilnego narzędzia. W takiej sytuacji nie będzie frajdy i szpanowania przy darmowym Wi-fi, za to będziemy musieli zająć się rozglądaniem za nowym etui iPad. Wejdź na mobilnakraina.pl, jeśli chcesz kupić inne ipad akcesoria. IPad to przyjemna, uniwersalna, ale i kosztowna zabawka. Firmowe etui, kupowane oddzielnie od sprzętu, wyniosą nas – w przypadku najwyższej jakości ochronek – nawet pięćset złotych.

Z drugiej strony, jakiej klasy sprzęt kupuje użytkownik, analogiczne stosuje zabezpieczenia przed porysowaniami. Wybierając najnowsze modele technologiczne wśród potentatów albo sprawa etui Samsung Galaxy S 5 jest załatwiana od ręki, albo klient załatwia ją później, dopłacając do interesu.
To nie znaczy oczywiście, że rynek nie daje oszczędnych dla portfela zamienników. Wystarczy poszukać, choćby na portalach zakupowych i wymarzone etui będzie na wyciągnięcie ręki.