Coraz większy wybór nowoczesnych dronów i akcesoriów do kamer Gopro

Dzisiaj na rynku pojawia się coraz większy asortyment współczesnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje ogromnie wysokie parametry i cudowny, oryginalny wygląd zasługują na szczególną uwagę. Do takich z pewnością przynależy DJI Inspire 1, o którym zdecydowanie można powiedzieć, iż zachwyca wszelką swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten posiada nadzwyczaj bogate zaplecze techniczne i świetne wyposażenie. Oferuje stabilizację lotu, ma wkomponowany GPS, automatyczne startowanie i lądowanie albo telemetrię lotu. Bezspornie jest to jeden z najlepszych i równocześnie najbardziej nowomodnych dronów na nowomodnym rynku. Na wyjątkową uwagę zasługuje też kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, jakie może uwiecznić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta może wykonywać zdjęcia (Polecamy fotografia biznesowa Wrocław) niezwykle wysokiej jakości, na domiar tego istnieje ewentualność jej obrócenia o 360 stopni. Możemy także dostosować preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 ma faktycznie nadzwyczaj wyśmienite parametry, co oczywiście przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego nowomodnego drona zapłacimy całkiem wiele. Aczkolwiek biorąc pod uwagę cudowną jakość, dobre parametry oraz luksusowy, nowoczesny design – nabycie drona DJI Inspire 1 faktycznie się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, wskazane jest poznać się z ofertą akcesoriów, jakie również okażą się dla nas praktyczne, na przykład nowoczesnych kamer oraz aparatów. Największą renomą cieszą się w dzisiejszych czasach dzisiejsze kamery oraz aparaty Gopro Hero. To znakomite urządzenia cechujące się imponującą wydajnością oraz ogromnie dobrymi parametrami użytkowymi. Pożytecznym urządzeniem zapewne okaże się fachowy gimbal do gopro, jaki charakteryzuje się solidnym sporządzeniem i bardzo wysoką jakością. Możesz go znaleźć m.in. tutaj: akcesoria Feiyu-tech. Ma doskonałej jakości silniki oraz specjalizowany kontroler przeznaczony do kamer gopro.