Z jakich powodów warto nosić swój telefon lub smartfon w etui, kilka wskazówek o tym, jak je dobrze wybrać.

Biorąc dopiero co zakupiony telefon z pudełka każdy jego właściciel będzie się cieszył jego nowością. Jednak wielokrotnie wystarczy przenieść go parę razy w kieszeni czy torebce z kluczami, aby na obudowie zaczęły się pojawiać jakieś rysy i wygląd zmienił się znacząco.

Kable do komputera

Autor: srbichara
Źródło: http://www.sxc.hu
Dlatego też warto zadbać o to, żeby jednak w jakiś sposób zabezpieczyć swój zakup, a najlepszą metodą na to są różnego rodzaju etui i pokrowce. Najtańsze kupić już można za niecałe dwadzieścia złotych, może nie będą one jakoś rewelacyjnie wyglądać, ale główną ochronę dadzą. Jeśli ktoś będzie chciał, to na futerał ZTE Blade A452 LTE wydać może nawet kilkaset złotych, najwyższej jakości skóra i znane logo mogą kosztować i tak dużo. Ale z reguły kilkadziesiąt złotych całkowicie powinno wystarczyć, żeby ochrona (zobacz też: ochrona wrocław) aparatu była funkcjonalna, estetyczna i dobrze chroniła w czasie codziennego użytkowania.
klienta

Autor: mark gallagher
Źródło: http://www.flickr.com
Różnych pokrowców i etui jest aktualnie w sklepach bardzo duży wybór, z tego też powodu przed zakupem warto sprawdzić, co jest dostępne. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić swoją uwagę wybierając samsung galaxy xcover 3 case, jest to, aby pasował on do urządzenia. Coraz częściej spotyka się pokrowce przeznaczone do danego modelu smartfona, lecz w dalszym ciągu sporo jest uniwersalnych, pasujących na więcej urządzeń.

Następną rzeczą jest jakość wykonania, a z tą niekiedy bardzo różnie bywa, zwłaszcza przy najtańszych produktach. Czasami warto parę złotych dołożyć złotych i zakupić etui solidne, dobrze wykonane, niż skusić się niską ceną a potem na taki zakup narzekać.