Troska o telefon – o czym trzeba pamiętać?

Nieomalże na każdym kroku Twój telefon może zostać „zagrożony”. Możemy go stłuc, zamoczyć czy zarysować. Niemniej jednak należycie dbanie o smartfon jest prostsze aniżeli myślisz.
Wpierw trzeba zadbać o zabezpieczenie wyświetlacza urządzenia.

wagi

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Wyświetlaczowi, tak samo jak obudowie, grozi zarysowanie ostrymi przedmiotami np. kluczami. Obydwa podstawowe fragmenty telefonu (Obudowa jak też wyświetlacz) mogą również zostać osłabione na skutek upadku na twarde podłoże, a także zmoczone czy zabrudzone przykładowo w czasie jedzenia czy picia. Pokrowiec Huawei P9 Lite ochroni twój smartfon przed zarysowaniem albo przypadkowym zamoczeniem.
Niebezpieczne dla telefonu są też za niskie a także za wysokie temperatury ( słońce, kaloryfer, etc.), które mogą skończyć się zamarznięciem czy przegrzaniem. Niebezpieczne jest składowanie smartfona w wilgotnych lokalizacjach.

Kliknij ten link, gdyż odnajdziesz tam interesujące treści, które z pewnością Cię zaciekawią – to niezwykle ważna oferta (beltor.pl/oferta/tasmy-przenosnikowe/17-elewatorowe).

Takowe sytuacje zwiększają niebezpieczeństwo awarii telefonu albo mogą poważnie wpłynąć na kondycję jego części, zwłaszcza baterii. Samo szanowanie z urządzeniem nie wystarcza. Najlepiej nabyć case Huawei Honor 5X, który to zabezpieczy smartfon przed czynnikami zewnętrznymi a także zamortyzuje upadki. Wybierz 2 wersje – na co dzień i na wypady ekstremalne. Sam wyświetlacz możesz dodatkowo zakryć folią poliwęglanową. Gdy chcesz go przetrzeć, stosuj ściereczki z masy czyszczącej. Przy silnym zabrudzeniu możemy do tego użyć neutralnego detergentu. Aby uchronić smartfon przed działaniem wody a także wilgotności można pokryć go także warstewką o nazwie Liquipol.

Wnętrze pod tylną obudową jak też gniazda możesz oczyścić z pyłu pędzelkiem z mięciutkim włosiem bądź higienicznym patyczkiem. Wejścia możesz także ochronić przeciwpyłowymi zaślepkami.