Tajemnice perfekcyjnej pani domu

Doskonała pani domu ma własne spraWDzone metody na uporanie się z codziennym bałaganem. Każdy wie, że nie sposób uprzątnąć, całkowita trudność polega na tym, by zrobić to porządnie a także utrzymać schludność na długo.
Wiele ludzi ma problemy z organizacją w toku chędożenia jak też doborem właściwych środków, na szczęście możemy temu zaradzić.

jak wyjąć szufladę z pralki
sprzęt - odzwierciedlenie

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Niżej przedstawiam kilka cwanych pomysłów i podejść, jakie z całą pewnością przydadzą się każdemu z nas. Wyeliminuj kamień ze słuchawki prysznicowej. Nalej do plastikowego woreczka ocet, narzuć go na słuchawkę prysznica, przywiąż gumką po czym zostaw na noc. Na następny dzień prysznic będzie schludny – i to bez ogromnego nakładu pracy! W jaki sposób oczyścić robot kuchenny – więcej o robocie kuchennym? Tu też możesz użyć wody (jonizator wody) z octem względnie sodą oczyszczoną. Spadł ci gdzieś na posadzkę klips, zapinka albo jakiś inny drobny przedmiot i nie można go odnaleźć? Narzuć na rurę od elektroluksu rajstopy, zabezpiecz je gumką recepturką po czym załóż końcówkę. Teraz standardowo odkurz posadzkę, zdejmij końcówkę po czym wybierz spośród drobnych śmieci swą zgubę.
Narzuć grubą gumkę recepturkę na otwartą puchę z farbą. Usuwaj nadmiar farbki z pędzla poprzez wycieranie go o gumkę – w tenże sposób utrzymasz kraje puszki w czystości. Spożytkuj zwisający organizer na obuwie do magazynowania środków czystości. Organizer powieś wysoko na drzwiczkach szafy by utrzymać środki czystości z dala od dzieciaków oraz by zaoszczędzić sporą ilość miejsca.
Pomaluj kluczyki różnymi zabarwieniami lakierów do pazurków aby łatwiej je odróżniać. Nie wyrzucaj instrukcji od wyposażeń AGD/RTV. Dowiesz się z nich dla przykładu jak wyjąć szufladę z pralki – więcej o tym jak wyjąć szufladę z pralki.