Podróżujesz, główkujesz co zrobisz z praniem? W jakim miejscu będziesz prał? Nie martw się, jest rozwiązanie

każdego dnia o tym nie myślimy, dlatego że poznając swoje obowiązki, mając swoje nawyki i pomysły na wszystko, nie jesteśmy zmuszani się nad tym zastanawiać. O czym mowa? O podróży, a raczej o tym, co ze sobą zabrać i jak spowodować, żeby przykładowo coś wyprać…

Pranie

Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, nie trzeba o tym myśleć, kiedy z dnia na dzieńrobimy podobnedziałania automatycznie. Po prostu, wrzucamy pranie do pralki, nastawiamy program i już. jednakkiedy podróżujemy i nie posiadamy możliwości systematycznego prania, to co wtedy zrobić? Zobacz tu:

Na szczęście są na to rozwiązania. Jednym z nich jest pralka turystyczna. Jest właściwana długie wyjazdy z rodziną. bez problemowo zmieści się w bagażniku naszego samochodu czy przyczepie kempingowej. Jest doskonała także, kiedypodróżujemy domku letniskowego, gdyż pracuje cicho i wydajnie. Jej waga to jedynie sześć kilogramów, chociaż modele są różne. jednak, taka standardowa waży dokładnie 6 kilo, a pochłonąć może aż do trzech kilogramów ubrań. jest w stanie osiągnąć maksymalną moc do 450 W, co na pewno wystarczyżeby wypraćdość brudne ubrania, które pochodzą na przykład podczas prac ogrodniczych. równocześnie, jest tak zaprojektowana, żeby zużyć jak najmniejszą ilość energii i wody.

Pranie

Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com

odmiennyminteresującym rozwiązaniem jest scrubba bag. Ta torba jest niezwykle innowacyjna, nadaje się idealnie na wszelkie wypady outdoorowe. Jest jednocześnieurządzeniem kieszonkowym, ułatwia szybkie i efektywne pranie. Twoje brudneelementy odzieży w czasie podróży nie będą robiły już kłopotu nie będziesz musiał rozmyślać, w jakim miejscu uda Ci się je wyczyścić. Scrubba charakteryzuje się poręcznymi wymiarami i wagą poniżej 145 g. to znaczy, że jest odpowiednia dla każdego, komu zależy na lekkim bagażu w trakcie wyjazdu. Jak to działa, zapytasz? scrubba posiada bardzo elastyczną, zamontowaną wewnątrz tarkę do prania, jaka składa sięz wielu sprężystych wypustek. Więcej na stronie:

Jak widzisz, są na szczęście sposoby na tak niby banalną czynność, jak pranie, jednak w podróży potrzebującą czasami różnego kombinowania. Wyobraź sobie, gdyby nie było takich rozwiązań. Musiałbyś nieźle kombinować na co straciłbyś za wiele cennego czasu, który przecież powinieneś przeznaczyć na zwiedzanie.