Nalewki na prezent – czy jest to dobry pomysł?

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu mamy sporo dylematów. Bywa, tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś w rzeczywistości lubi. Ogólnie posiadamy zbyt małą wiedzę dotyczącą osoby, której mamy zrobić prezent. Dlatego pojawia się problem. Zawsze dobrą opcją jako prezent jest napój wysokoprocentowy, więc tak można łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeżeli ktoś zrobił sam dla siebie parę butelek. A gdy nie mamy takiej opcji, to zawsze można zakupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z alkoholami. Osoba , którą obdarujemy na sto procent będzie szczęśliwa.

Bo nawet, jeśli ona sama nie pije, to będzie mogła takim alkoholem poczęstować gości. Ważne, by butelka, w której podarujemy alkohol była ciekawa, bo jeśli już ma być to upominek, to niech się godnie prezentuje – kliknij aby przeczytać.

Podarki świąteczne dla przedsiębiorstw

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy mamy firmę należy pamiętać, że święta dla mnóstwa osób to niesamowicie ważny czas. Z tego powodu dobrze pamiętać o własnych klientach. Najrozsądniej znaleźć firmę, która będzie mogła zrobić jakiś mały prezent firmowy dla tych klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Poza tym jakiś gift z logo firmy musi też zostać wręczony pracownikom. Dobrze żeby ludzie, którzy są zatrudnieni w naszej firmie czuli się dobrze traktowani. Upominkiem może być nawet bombka (sprawdź produkty –styropianowe bombki) pełna słodkości z nazwą firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie cena.

Jeśli chciałbyś zobaczyć większą ilość informacji na nakreślany tutaj temat, to szczerze zalecamy tę witrynę (http://tort-artystyczny.pl/kontakt/) – kliknij i sprawdź, czy wpadła Ci w oko.

A upominek świąteczny dla firm to nie lada gratka dla przedsiębiorstw, które mają w ofercie tego typu usługi.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Potrafią one zrobić nawet niewielkie i w sumie niezbyt kosztowne, acz interesujące i miłe podarki. A jeśli mamy ochotę podarować prezent firmom, które z nami współpracują, czyli dokładniej rzecz ujmując – innym prezesom to można wybrać jakiś droższy alkohol albo kosz podarunkowy. Wszystko jest zależne od stopnia zażyłości. Bo jak wiemy interesy sobie, a często poza tym też posiadamy kontakt poza pracą z różnymi kontrahentami. Z tego powodu przy szukaniu upominków firmowych warto trochę się zastanowić. Można również wskazać osobę, która będzie odpowiadała za zorganizowanie upominków świątecznych u nas w firmie.