Nalewki na prezent – czy jest to dobry pomysł?

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu mamy sporo dylematów. Bywa, tak, że nie mamy pojęcia, co ktoś w rzeczywistości lubi. Ogólnie posiadamy zbyt małą wiedzę dotyczącą osoby, której mamy zrobić prezent. Dlatego pojawia się problem. Zawsze dobrą opcją jako prezent jest napój wysokoprocentowy, więc tak można łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może być nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeżeli ktoś zrobił sam dla siebie parę butelek. A gdy nie mamy takiej opcji, to zawsze można zakupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z alkoholami. Osoba , którą obdarujemy na sto procent będzie szczęśliwa.

Bo nawet, jeśli ona sama nie pije, to będzie mogła takim alkoholem poczęstować gości. Ważne, by butelka, w której podarujemy alkohol była ciekawa, bo jeśli już ma być to upominek, to niech się godnie prezentuje – kliknij aby przeczytać.

Podarki świąteczne dla przedsiębiorstw

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy mamy firmę należy pamiętać, że święta dla mnóstwa osób to niesamowicie ważny czas. Z tego powodu dobrze pamiętać o własnych klientach. Najrozsądniej znaleźć firmę, która będzie mogła zrobić jakiś mały prezent firmowy dla tych klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Poza tym jakiś gift z logo firmy musi też zostać wręczony pracownikom. Dobrze żeby ludzie, którzy są zatrudnieni w naszej firmie czuli się dobrze traktowani. Upominkiem może być nawet bombka (sprawdź produkty –styropianowe bombki) pełna słodkości z nazwą firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie cena. A upominek świąteczny dla firm to nie lada gratka dla przedsiębiorstw, które mają w ofercie tego typu usługi.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Potrafią one zrobić nawet niewielkie i w sumie niezbyt kosztowne, acz interesujące i miłe podarki. A jeśli mamy ochotę podarować prezent firmom, które z nami współpracują, czyli dokładniej rzecz ujmując – innym prezesom to można wybrać jakiś droższy alkohol albo kosz podarunkowy.

Czy omawiana notka namówiła Cię do poszukania analogicznych? Jeśli tak, to kliknij ten link oraz poza tym poznaj także wypowiedzi na nasz temat.

Wszystko jest zależne od stopnia zażyłości. Bo jak wiemy interesy sobie, a często poza tym też posiadamy kontakt poza pracą z różnymi kontrahentami. Z tego powodu przy szukaniu upominków firmowych warto trochę się zastanowić. Można również wskazać osobę, która będzie odpowiadała za zorganizowanie upominków świątecznych u nas w firmie.