Najgorętsze premiery tego roku tuż tuż

Wielu dorosłych ma nieprawdziwe wyobrażenia nt branży komputerowej. Gry pecetowe kojarzą im się z krwią oraz pornografią. Winić tutaj powinno się dyletanckie media, które kochają podążać za tanią sensacją i rozmaite kwestie analizować po łebkach.

battlefield
Należy to powiedzieć wprost – gry komputerowe nie sprawiają, że ludzie stają się agresywni i zaczynają mordować. Jest całkowicie na odwrót. Systematyczne granie na pececie umie z sukcesem odprężyć nawet drażliwego osobnika.

Najbardziej winne w pisaniu o grach komputerowych jest uogólnianie. Nierzadko jedna pozycja z znacznym poziomem przemocy i seksu potrafi spowodować, że wszelkie inne gry widziane są jako największe zło tego świata. Powinno się jednak pamiętać, że co roku do sklepów trafiają tysiące pozycji na komputery osobiste i konsole. Da się wyodrębnić przynajmniej 10 zupełnie różnych rodzajów produkcji. Są więc cieszące się popularnością shootery, które często mają w sobie sporą dawkę brutalnych scen. Jednak to tylko pewien procent wszystkich wydawanych produkcji. Znamy w końcu gry strategiczne, w których zadanie gracza jest budowanie cywilizacji od początku historii. Są również gry fabularne, posiadające nierzadko ambitniejszą stronę fabularną od wielu książek.

Na zakończenie należy napisać jeszcze garść słów o przyszłych premierach w świecie zabawy komputerowej. Wielu maniaków z całej kuli ziemskiej na pewno wyczekuje na pojawienie się nowej części kultowej serii Assassins Creed na PC. Ta odsłona będzie nosiła numerek 4. Jej akcja ma być osadzona w morskich klimatach. Kolejną spektakularną premierą w branży komputerowej będzie Battlefield 4 na komputery PC. 3 odsłona tej serii nieustannie szczyci się wielką popularnością wśród fanów gry przez internet.

Ten wpis ma fascynujące dane na prezentowany temat – jeśli masz ochotę uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę zakopane hotel konferencje, która omawia podobne problemy.

Wszystkie informacje, jakie udostępnili twórcy do tej pory, wskazują, że Battlefield 4 na PC będzie odznaczał się cudowną grafiką i gigantyczną grywalnością.