Języki obce – niezaprzeczalnie opłaca się je sobie przyswoić!

Współczesność cechuje wielka konkurencja. Świat stawia przed nami coraz wyższe wymagania. Obszerna wiedza, dyplom z wyróżnieniem to stanowczo za mało, ażeby osiągnąć sukces.
Należy, ciągle pracować nad sobą, nabywać nowe kompetencje.

plazma

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
wycieraczki samochodowe

Autor: Mario Spann
Źródło: http://www.flickr.com
szkoła językowa szczecin

Autor: gabrielvilela
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym CV nie może z całą pewnością zabraknąć punktu: „znajomość języków obcych”. Czemu? Wyobraź sobie, iż jesteś kierownikiem w dobrze prosperującej firmie, lecz nagle nadchodzi kryzys. Zakład plajtuje, a Ty „zasilasz” szeregi bezrobotnych i nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć wszystko od nowa. Z angielskim, hiszpańskim bądź francuskim w „zanadrzu” zdecydowanie łatwiej odnajdziesz interesującą pracę za granicą lepiej płatną. Umiejętność posługiwania się różnymi językami stanowi swoisty klucz. „Otwiera” przed nami dużo możliwości. Nikogo nie powinno więc dziwić że niejedna szkoła językowa (Język angielski Wrocław) Szczecin jest tego świetnym dowodem pęka w szwach. Pojawia się pytanie: których języków uczymy się najczęściej? Ciągle „liderem” rankingów pozostaje angielski. Jednak warto wspomnieć, iż coraz większe zainteresowanie budzą kursy niemieckiego Szczecin nie stanowi pod tym względem wyjątku.

Umiejętność władania mową naszych sąsiadów zza Odry, staje się szczególnie ważna przede wszystkim z uwagi na potencjalną emigrację oraz stosunki handlowe pomiędzy Polską a Niemcami.