Jeśli już kogoś obdarowywać to czymś interesującym

Kiedy zastanawiamy się, co kupić dla naszego mężczyzny z okazji , któregoś ze świąt możemy zacząć się denerwować. Oczywiście, jeśli to początki znajomości to pomysłów jest wiele, ale im dłużej jesteśmy ze sobą, tym ciężej nam dawać jakieś ciekawe prezenty. Ale jest pewien genialny pomysł, o którym mogliśmy wcześniej nie pomyśleć i jest to jazda samochodem na prezent. Nie chodzi tu, o jakiś normalny samochód, o najzwyczajniejszą pod słońcem jazdę a o szaleństwo w samochodzie rajdowym.

Są firmy, które organizują różnego rodzaju przejażdżki samochodem, które prowadzą do tego, że adrenalina rośnie i co najważniejsze nasz mężczyzna będzie szczęśliwy, gdy dostanie taką niespodziankę. Nie ma, co inwestować w kolejne szorty, koszulkę czy wodę toaletową. Dajmy naszemu partnerowi coś, co rzeczywiście, go poruszy.

Ciekawy sposób na zapełnienie wolnego czasu

prezenty

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Spędzanie wolnego czasu przed odbiornikiem TV potrafi zabić każdy, nawet najwspanialszy, związek szczególnie, gdy dzieje się tak, co najmniej sześć razy w tygodniu. Wiadomo, że my kobiety, w trakcie filmu malujemy paznokcie, wcieramy odżywkę na włosy, pielęgnujemy siebie i dzielnie szczebioczemy, a mężczyzna udaje, że to, co widzi w TV jest pasjonujące. Dlatego, miłe panie można byłoby przestać strzelać „focha” na wychodzenie na miasto partnera, dajmy mu trochę luzu niech wyskoczy z kolegami na laserowy paintball. Ajeżeli wiemy, że nasz facet interesuje się strzelaniem, to możemy mu kupić jako prezent (sprawdź też: ręczniki z haftem) kurs strzelecki w warszawie.

Wszystko to sprawi, że znajdziemy nowe tematy do rozmów, bo w tym czasie, my możemy

prezenty

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

iść na zajęcia z tańca albo oglądać z przyjaciółką ukochany serial. Pokażmy sobie samym, że jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy powinni czasem spędzić trochę czasu bez siebie i nie mówimy tu tylko o wyjściu do pracy. Potem, kiedy będziemy już pod wieczór sami, bardziej docenimy wspólne chwile, znowu będziemy ciekawi dla partnera, a to przecież bardzo istotne. Jeśli, więc chcemy, żeby nasze związki trwały długo i szczęśliwie to trzeba robić coś interesującego. Lepiej nie siedzieć przed telewizorem, bo to niszczy i związek i każdego z osobna. Pamiętajmy też o tym, że jeżeli dawać już jakiś podarek to od serca. Naprawdę bywa, że lepiej nie kupić nic, niż kupować oklepany prezent byle tylko coś kupić.