Jak najkorzystniej wypromować swoją firmę? Jakie są nowatorskie sposoby na najbardziej niezawodną promocję?

Każdy z nas jako małe dziecko posiadało większą albo mniejszą chęć wybiegania w przyszłość. Na pewno nie chodziło o życie, gdyż o to martwili się rodzice. Typowe dziecięce myślenie o przyszłości, to po prostu fascynacja filmami science ficton, w których istnieją roboty, są statki kosmiczne, w których zaprezentowany jest świat za jakiś czas. W tych filmach zapewne były drony, czyli małe urządzenia, które latają nad nami i na przykład nas filmują.

3dr iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com

Z tych rozwiązań może korzystać każdy z nas, a faktycznie już wykorzystuje to branża filmowa. Ponieważ do tej pory ujęcia filmowe byliśmy w stanie tylko robić przy używaniu drogich helikopterów, to ich wynajmowanie było rzeczywiście dosyć drogie. Jedynie nieliczne, duże organizacje było stać, żeby je wynająć. Nie wspominając już o osobach prywatnych. Dzisiaj na szczęście się to zmieniło. Koszt nagrania klipów z powietrza jest zdecydowanie niższy, więc dzięki zastosowaniu nowatorskich dronów jesteśmy w stanie przykładowo zaprezentować swoją firmę z idealnej perspektywy.

Szczególnie, że do tych działań wykorzystywane są coraz bardziej nowoczesne sprzęty, jak dron licencja pilota drona DJI Inspire one. Właściwie w tej dziedzinie odnajdziemy wiele innych, interesujących modeli, kolejnym przykładem jest na pewno 3DR Iris+ (w sklepie Gohero.pl). Filmowanie z powietrza to idealny sposób na reklamę przykładowo dla firm logistycznych. Spójrzmy na taką sytuację, iż poza standardowymi fotografiami kierowców lub samochodów, jesteśmy w stanie zrobić kilka ciekawych ujęć z powietrza. Niczym w dobrym filmie widzimy z góry samochody pokonujące kolejne kilometry. Tak samo możemy prezentować duże magazyny lub zakłady. Normalnymi metodami ciężko by było oddać ich wielkość. Szczegóły na temat quatrocoptera: zobacz specyfikację.

DJI Phantom 3 Profesional

Autor: Compudemano
Źródło: http://www.flickr.com

Takie filmowanie to więc najlepszy sposób, żeby wyprzedzić konkurencję oraz pokazać się bardziej profesjonalnie. Być może za kilka lat to będzie coś normalnego, więc każda firma już będzie z tego korzystać, pomimo to powinniśmy zawsze być trochę do przodu, by pokazywać się jako firma nowoczesna, jakiej klasę dostrzegamy na każdym kroku. To z pewnością zaprocentuje bardziej korzystnymi wynikami w przyszłości, co przekłada się na większe pieniądze i lepsze perspektywy. To najbardziej istotne dla każdej firmy.