Dron na wesele, czyli jak zapewnić sobie niezwykłe zdjęcia

Ślub to nadzwyczaj znaczące wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od dłuższego czasu mieszkają razem, zaślubiny zaczynają zupełnie nowy etap, toteż warto jest upamiętnić tę chwilę wynajmując fachowego fotografa. W aktualnych czasach na różnorakiego rodzaju uroczystościach, w tym na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci i wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na niniejszym dronie można ulokować dowolny aparat, chyba że jest to pełny zestaw, nie potrzebujący osobnego aparatu. Jeśli nie, skontrolujmy, jakim urządzeniem dysponuje interesujący nas fotograf i czy będzie mógł przy jego pomocy wykonać rzeczywiście wysokiej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii idealnie nadaje się GoPro Hero+ LCD (sprawdź ). Gwarantuje nie tylko fantastyczną jakość zdjęć, lecz również umożliwia robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para chce mieć niesztampowe fotografie z sesji ślubnej. Wracając do głównego tematu, jakim są drony, trzeba wspomnieć o ich nieskomplikowanej obsłudze i możliwości wykonania zdjęć z kompletnie innej perspektywy, niż dotąd to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to ewentualność uchwycenia wszystkich zaproszonych, kościoła czy sali, w jakiej urządzamy uroczystość. Takie zdjęcia niewątpliwie będą przepięknie wyglądać w ślubnym albumie, jaki potem można dać rodzicom, aby oni również mogli cieszyć się wspomnieniami ze ślubu swojego dziecka. Aby wyszukać odpowiedniego fotografa na ten dzień, zapytaj znajomych, którzy wzięli już ślub (namioty wynajem) czy nie mają kogoś do polecenia. Można również poszukać renomowanych fotografów na serwisach. Nim zadzwonisz, by zapytać o wolny termin, wejdź do galerii fotografii. W tym miejscu doskonale rozeznasz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych pasuje do twoich oczekiwań. Każdy bowiem ma inny styl oraz inne techniki pracy. Rzecz jasna we wszystkim można się dogadać, jednakże najlepiej jest, gdy już na początku oczaruje nas praca fotografa, którego mamy plan nająć.

Jeśli zatem ty też chcesz mieć przepiękną pamiątkę, zdecyduj się na dron z kamerą (oferta ). Fotografie, jakie dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie rozczarują twoich oczekiwań, ale sprawią, że będziesz z uśmiechem przypominać sobie ten cudowny dzień.