Dodatkowe praktyczne wyposażenie do urządzeń elektronicznych

Duży wybór elektroniki w ostatnim czasie sprawił, że duża część z nas ma komórkę, tablet czy laptop. Mobilność tych sprzętów i ogólny dostęp do sieci internetowej sprawiają za to, że elektroniczny sprzęt często podróżuje razem z jego właścicielem.

IdeaPad U260

Autor: Agencja 21
Źródło: Agencja 21
Jest przez to narażony na mechaniczne uszkodzenia powstałe podczas upadków albo uderzeń, wiele tabletów i smartfonów zniszczyło się przez nieuważne użytkowanie. Dlatego też chcąc podróżować z jakimś urządzeniem warto zaopatrzyć się w solidną torbę dedykowaną do odpowiedniego urządzenia. Jest pożądane, aby taka torba była wykonana z dobrego, trwałego materiału, posiadała wygodną rączkę i pasek do przenoszenia i posiadała w środku dodatkową wkładkę amortyzującą chroniącą elektronikę.

Dobrej jakości a dodatkowo niedrogimi akcesoriami tego typu są wyroby firmy Tucano, dedykowane dla urządzeń o różnych gabarytach. Tucano 11,6″ szary (BNW-10G) to pokrowiec przeznaczony dla netbooków i dużych tabletów. Dyskretny ciemno szary kolor jest uniwersalny dla wszystkich klientów, a wodoodporny zamek i dodatkowa boczna kieszeń w dużym stopniu powiększają wygodę tej torby.

Z kolei Tucano BNW10-F (BNW10-F) doskonale się nadaje dla sprzętów o przekątnej 10′, czyli większych tabletów i niektórych modeli netbooków.

To dobrze, że chcesz zdobyć zbliżone informacje na prezentowany temat, ponieważ klikając na link, poznajesz praktyczne materiały (http://www.marexopony.pl/haki-holownicze-wroclaw) na podnoszone zagadnienie.

Ta torba charakteryzuje interesującą, oryginalną kolorystyką, do dyspozycji są modele w kolorze fioletu, niebieskim, czerwonym i szarym. Następny model tej firmy, czyli Tucano torba Netbook Wallet jasnoszara został zaprojektowany dla laptopów i odtwarzaczy DVD do 12 cali. Ma on dodatkową tylną kieszeń a także wygodny w noszeniu, obrotowy pasek. Jest on wykonany z dobrej jakości materiału, i podobnie jak opisywane wcześniej egzemplarze także występuje w paru innych wersjach kolorystycznych. Dla kompleksowej ochrony naszej elektroniki warto pomyśleć nad modelem ze zwiększoną pianką do ochrony wewnętrznej. Jest to TUCANO WALLET Computer case for 10 (Red) / Nylon / Removable shoulder strap (BNW10-R) () w kolorze ciemnej czerwieni, przeznaczony dla sprzętów o przekątnej ekranu do 10 cali.