Blender, robot kuchenny – czym są a także do czego służą?

Podręczny a także efektywny sprzęt AGD do kuchni ułatwi pichcenie jak też skróci czas przyrządzania dań.
Zastanawiasz się co nabyć: robot kuchenny, malakser czy może blender? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj do czego służą oraz zastanów się, do przyrządzania jakiego rodzaju dań chcesz ich używać.

Instalacja elektryczna

Autor: Franck J.
Źródło: http://www.flickr.com

akcesoria zelmer

Autor: Ha1000
Źródło: http://www.flickr.com
Blender rozdrabnia oraz miksuje, jest kapitalny do robienia cocktailów, czy też miksowania zup kremów. Nie zajmie dużo miejsca i jest względnie niedrogi, dosyć poręczny jak też łatwy w użyciu. Rozróżniamy dwa rodzaje blenderów. Blender kielichowy stojący jest to klasyczny mieszacz z pojemnikiem w większości wypadków szklanym, do którego wkładamy produkty, jakie potrzebujemy zmiksować, na przykład owoce na cocktail. Blender klielichowy w wersji rozszerzonej może też posiadać dla przykładu młynek do kawy, czy też sokowirówkę – jednakże taki model będzie droższy.

Inne, też niezwykle interesujące szerokie opracowanie (gohero.pl/dji-mavic-air-2) przedstawionego tematu znajdziesz w tym miejscu. Sprawdź koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Drugi rodzaj to blender manualny wyekwipowany w stopkę miksującą, wykonaną z plastiku lub stali szlachetnej. Przyda się gdy przykładowo pragniemy zmiksować zupę w garnku. Blender ręczny w podstawowej wersji służy głównie do przecierania produktów a także mieszania. Możemy także nabyć blendery manualne z ponadplanowymi funkcjami. Taki blender ma różne końcówki, przykładowo do ubijania piany, pojemnik z tarczami do siekania, nóż do mieszania i drobienia lodu.

Robot kuchenny natomiast to idealny i efektywny ekwipunek w kuchni. Jego cena zależna jest od rozmiarów a także wyposażenia, jednak na pewno lepiej zainwestować w świetny rynsztunek znanych marek mający ponadplanowe akcesoria Zelmer jest właśnie taką marką.

Będzie nam długo służyć bez awarii.

Ciekawy wpis? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania tu, gdyż te materiały na pewno też uznasz za warte zerknięcia.

Robot kuchenny wielofunkcyjny bije, wyrabia ciasto, miksuje, sieka, a nawet może wyciskać sok z owoców. Słowem, jest uniwersalny oraz nadaje się do przygotowywania wielu dań.