Blender, robot kuchenny – czym są a także do czego służą?

Podręczny a także efektywny sprzęt AGD do kuchni ułatwi pichcenie jak też skróci czas przyrządzania dań.
Zastanawiasz się co nabyć: robot kuchenny, malakser czy może blender? Zanim podejmiesz decyzję, przeczytaj do czego służą oraz zastanów się, do przyrządzania jakiego rodzaju dań chcesz ich używać.

Instalacja elektryczna

Autor: Franck J.
Źródło: http://www.flickr.com
akcesoria zelmer

Autor: Ha1000
Źródło: http://www.flickr.com
Blender rozdrabnia oraz miksuje, jest kapitalny do robienia cocktailów, czy też miksowania zup kremów. Nie zajmie dużo miejsca i jest względnie niedrogi, dosyć poręczny jak też łatwy w użyciu. Rozróżniamy dwa rodzaje blenderów.

Ten materiał jest bardzo ciekawy, ale bez wahania zobacz także podobny opublikowany tutaj (http://www.grupapartner.pl/aktualnosci/jak-polaczyc-dzialalnosc-outsourcingu-utrzymania-ruchu-z-wdrozeniem-TMP.html) w innym serwisie wpis – on również jest godny uwagi.

Blender kielichowy stojący jest to klasyczny mieszacz z pojemnikiem w większości wypadków szklanym, do którego wkładamy produkty, jakie potrzebujemy zmiksować, na przykład owoce na cocktail. Blender klielichowy w wersji rozszerzonej może też posiadać dla przykładu młynek do kawy, czy też sokowirówkę – jednakże taki model będzie droższy. Drugi rodzaj to blender manualny wyekwipowany w stopkę miksującą, wykonaną z plastiku lub stali szlachetnej. Przyda się gdy przykładowo pragniemy zmiksować zupę w garnku. Blender ręczny w podstawowej wersji służy głównie do przecierania produktów a także mieszania. Możemy także nabyć blendery manualne z ponadplanowymi funkcjami. Taki blender ma różne końcówki, przykładowo do ubijania piany, pojemnik z tarczami do siekania, nóż do mieszania i drobienia lodu.

Robot kuchenny natomiast to idealny i efektywny ekwipunek w kuchni. Jego cena zależna jest od rozmiarów a także wyposażenia, jednak na pewno lepiej zainwestować w świetny rynsztunek znanych marek mający ponadplanowe akcesoria Zelmer jest właśnie taką marką.

Będzie nam długo służyć bez awarii. Robot kuchenny wielofunkcyjny bije, wyrabia ciasto, miksuje, sieka, a nawet może wyciskać sok z owoców. Słowem, jest uniwersalny oraz nadaje się do przygotowywania wielu dań.