E-papieros – przejściowa moda czy nowość, która przejdzie test. Plusy e-papierosów

W pewnym momencie przyszła do nas moda na e-fajki. Ciągle dyskutuje się o tym, czy są lepsze (ponieważ mniej toksyczne) od tytoniowych papierosów, lecz pomimo niedługiej obecności w sklepach i braku badań, e-papierosy dzień po dniu zyskują nowych nabywców.

hotel
Vitalic

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
W dużej mierze e-fajki mają wielu fanów, ponieważ nie wydzielają śmierdzącego dymu ani szkodliwych substancji, tylko parę wodną. Aby zakurzyć e-fajkę nie musimy wychodzić z budynku. Wygoda osób palących polega też na tym, że aplikuje się liquid o określonej zawartości nikotyny, dlatego można sami określać dawki. Poza tym liquidy mają spory wybór zapachów. Bateria do e papierosa jest naładowana całkiem szybko, w przypadku problemów w każdym momencie możemy ją wymienić, zamawiając na przykład przez stronę internetową czy kupując w sieci sklepów stacjonarnych. Jeśli chodzi o e papierosy sklep Warszawa Kompleks hotelowy Mszczonów ma niejeden. Jest ich wiele w galeriach handlowych w formie niedużych stanowisk w pasażu. Na rynku dostępne są modele mające dość fantazyjne formy i kolory – część jest nawet dedykowana wyłącznie płci pięknej. Jeśli ciekawi nas oferta e papierosy sklep Warszawa nas nie zawiedzie – wachlarz modeli będzie tutaj duży. Przedziały cenowe też są szerokie – każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, które zmagają się z rzucaniem palenia, mogą zaopatrzyć się w całkiem wydajne e-papierosy – przejdź do na sklep.epapierosy-asumpt.pl.

Gdy mowa o e-papierosach warto zainteresować się całymi zestawami. Zwłaszcza tą informacją, czy w skład zestawu wchodzi bateria do e papierosa, ładowarka i liquidy. Pozostałe gadżety chyba nie będą nam potrzebne, chyba że ktoś chce nosić swój elektroniczny papieros na szyi albo mieć wiele wkładów zmieniających wygląd e-fajki.