Atrakcyjne pomysły na przyjęcie weselne dla twórczej Pary Młodej

Polskie wesela były do tego czasu zbyt klasyczne, na całe szczęście to się modyfikuje – głównie dzięki rosnącej popularności blogów z wenami ślubnymi. Prezentujemy tutaj nieco pomysłów na uroczystości weselne, jakie pomogą Wam zdziwić gości , i dodatkowo całkowicie oddalić się od niezmienności.

Ślub

Autor: Shan Owens
Źródło: http://www.flickr.com
Stół weselny dla pociech jest to projekt znany dzisiejszym Pannom Młodym, które śledzą najświeższe trendy i sugerują się przeglądając polskie i zagraniczne blogi. Jednakże nie do końca wkroczył w zwyczaj na polskich przyjęciach weselnych. Niejedna taka atrakcja weselna jest dla dzieci wybornym urozmaiceniem dnia, w którym to dorośli zabawiają się więcej od nich.

Jeśli zaintrygował Cię nasz wpis, to pragniemy zwrócić Twoja uwagę na fakt, że pod kolejnym linkiem oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie (www.bubucraft.pl/prezent-z-okazji-chrztu-swietego).

Para Młoda może także przyrządzać zabawy planowo dla najmłodszych.

Bezsprzecznie dzieciom się to niesłychanie spodoba. Barek piwny to już projekt dla dorosłych gości weselnych. Taki barek to odpowiedni pomysł na wesela o skromniej oficjalnym charakterze. Zdecydowanie jest to propozycja na ślub w plenerze (polecamy również organizacja ślubów Poznań) we Wrocławiu (w ogrodzie pod gołym niebem albo pod namiotem). Sprawdza się w takim przypadku lepiej niż barki alkoholowe z chromatycznymi trunkami. Z pewnością męskie grono zaślubin się bardzo ucieszy z takiej atrakcji. Bezsprzecznie sam ślub w plenerze we Wrocławiu jak i w podobny sposób przyjęcie weselne ustanawiać wielką atrakcję.

Ślub plenerowy

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Przyjęcia organizowane w ogrodach kreują swoistą atmosferę, nadzwyczajny i ekscentryczny klimat. Jest on okazjonalnie spotykany u nas w Polsce, w związku z tym jest taki niebywały i fenomenalny. Podobnie już z pozwoleniami na ślub w plenerze jest przyzwoiciej – kiedyś nie chciano się na tego typu uroczystości godzić, dzisiejszego dnia już tak. Dodatkową atrakcją jest oryginalne wyście z kościoła.

Tylko nieliczni pamiętają o tym, aby wychodzącą Parę Młodą z kościoła przywitać w osobliwy sposób – . Nadzwyczajne wyjście z kościoła to także zniewalająca okazja na właściwe zdjęcie, jakie będzie bardzo dobrze pasowało do albumu, który otrzyma od Waszego fotografa weselnego.