W jaki sposób możemy tworzyć dobrą reklamę LED

Zróżnicowane typy reklamy są niezwykle popularne i stanowią od pewnego czasu znaczną część codziennego życia. Występują one w mediach do których należy radio, telewizja czy sieć WWW, a także w wielu innych lokalizacjach. Ulice miast pełne są różnego rodzaju reklam. Ich rozmiary i formy są różnorodne, jednak łączy je jeden cel.

Pod kloszem

Autor: flakeparadigm
Źródło: http://www.flickr.com/photos/flakepardigm/3538195638/

Każda służy do przyciągnięcia wzroku, a co za tym idzie – do nakłonienia potencjalnego klienta, by wybrał określony sklep czy inny punkt i skorzystał z usług. Ulotki i gazetki reklamowe można otrzymać w wielkich ilościach przechodząc ulicami. Środków jest więc duża ilość, wśród nich bardzo innowacyjne, do których należy reklama LED pasujące do nowoczesnego klienta i jego wymagań.

Szyldy i witrynyJedną z form reklamowania danego towaru i usług, jest stosowanie szyldów. Szyld jest płaskim kawałkiem jakiegoś tworzywa, najczęściej blachy, gdzie umieszczony jest litery. Szyldy obecne i stosowane były już wiele lat temu. Ewoluuje tylko ich forma oraz używane materiały, zależnie od aktualnych mód i istniejących opcji. W niektórych miejscach swoboda umieszczających szyld jest mniejsza z uwagi na specjalny rodzaj okolicy. Taki przypadek ma miejsce w Krakowie, w którym okolice Rynku stanowią teren zabytkowy i szczególnie ważny, toteż wszelkie szyldy powinny być dostosowane do odpowiednich norm. Reklamą każdego sprzedawcy czy punktu usługowego od wieków jest jego witryna. Znajdują się tam różne, mające przykuć wzrok przechodniów, elementy. Często stosuje się folię do oklejania szyb wystawowych, dzięki której można uzyskać różnorodne efekty.

Reklama z wykorzystaniem światłaIstnieją formy reklamy, które widzialne są również w ciemności. Wielkie miasta to miejsca, w których można spotkać ogromne ilości tych świateł. Niekiedy jest ich tak dużo, że rozjaśniaja całą okolicę. Wyświetlacze LED są aktualnie w powszechnym użyciu, a mogę mieć bardzo rozmaite kształty. Są to między innymi płyty (zobacz: płyta polipropylenowa) podświetlane, służące na przykład do pokazania jadłospisu punktu gastronomicznego, czy tablice z tekstem, informujące na przykład o czasie pracy danego punktu.

Posted in Bez kategorii