Rozwiązania na znakomitym poziomie

Trash metal i powiązane z tego rodzaju muzyką gatunki szczególną popularność zdobyły w latach 80. Warto zaznajomić się dokładnie z dyskografiami wyjątkowo docenianych artystów tamtych czasów. Entuzjaści grup takich jak Metallica czy Anthrax z pewnością polubią propozycje zespołu Slayer. Powstał on w 1981 roku w Huntington Park, co zlokalizowany jest na przedmieściach Los Angeles. Grupa współpracowała z rozmaitymi wytwórniami płytowymi: Metal Blade, Def Jam, American, Columbia oraz Sony Music.

Rodzimy zespół Behemoth a zainteresowanie dyskografią

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/
Dekadę po opisywanej grupie muzycznej powstał Behemoth, a więc w 1991 roku. Polska, natomiast dokładnie pochodząca z Gdańska grupa tworzy od tej pory muzykę w rodzaju pagan metal, black metal oraz death metal. Aktualnie członkami zespołu są: Adam Nergal Darski, Zbigniew Inferno Promiński i Tomasz Orion Wróblewski. Sama nazwa zespołu oznacza bestie i pochodzi z języka hebrajskiego. W 1992 roku grupa działała pod nazwą Baphomet i grała black metal. Różnorodność prezentowanych stylów pozwoliła na znalezienie dużej liczby słuchaczy.

Slayer – trash metalowa grupa ze Stanów z lat 80.

Inicjatorem zespołu był Kerry King, gitarzysta, jaki wraz z Jeffem Hannemanem, też gitarzystą, i Dave’m Lombardo – perkusistą, jak i basistą i wokalistą, Tomem Arayą stworzył zespół muzyczny wszech czasów. Slayer od samego początku odróżnia się swoim własnym stylem, który bazuje na intensywnych partiach gitar z partiami solo. Te solowe partie wykonywane są przy użyciu tremola, natomiast całości towarzyszy niezastąpiony wokal. Aż cztery albumy uzyskały w USA status złotej płyty, co świadczy o niezwykle wysokim poziomie muzyki.

Gust muzyczny niezwykle wysublimowany

Behemoth prezentuje zróżnicowany, choć mimo wszystko ukonstytuowany styl muzyczny.

Zapewne interesują Cię inne wiadomości (http://jetzone24.com/dla-biznesu). Z przyjemnością zapraszamy Cię do naszego nowego wpisu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Musisz tylko kliknąć w link.

Komponowanie się black metalu, pagan metalu i wplatanie gitar akustycznych, ale także wyraźne słyszenie death metalu w kolejnych kawałkach wzbudza spore zainteresowanie oraz euforię wśród fanów. Nie jedynie zdeklarowani entuzjaści tego konkretnego zespołu, jak również fani takiej muzyki wybierają ochoczo tę grupę do przesłuchania dyskografii.