Rekrutacja do przedszkola we Wrocławiu – na jaką placówkę warto zwrócić uwagę?

Dobór odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka jest niezwykle istotny. Przedszkole musi zaspokajać wszelkie potrzeby dziecka, tak aby zapewniać mu rozwój oraz bezpieczeństwo.

przedszkole wrocław krakowska

Autor: markus spiske
Źródło: http://www.flickr.com
Niedługo rusza Rekrutacja do przedszkoli 2017. Sprawdziliśmy, jakie przedszkole we Wrocławiu jest najchętniej wybierane przez rodziców.
portret - szkolenia

Autor: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o przedszkole Wrocław Krakowska to doskonała lokalizacja. To właśnie tam znajduje się placówka Bajkowa Przyjaźń, która cieszy się ogromnym uznaniem. Ta placówka pozwala rozwijać pasje i umiejętności dziecka w bardzo komfortowych warunkach. Ulica Krakowska leży w bardzo malowniczej części Krzyków.. W budynku znajdują się 4 przestrzenne sale z wentylacją i monitoringiem. Wnętrze przedszkola jest inspirowane stylem skandynawskich przedszkoli.

Wiele osób szuka fascynujących informacji na ten temat problem. Trafnym pomysłem będzie odwiedzić nasz serwis. Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie będziesz żałować!

Dominują tu proste formy oraz naturalne barwy z wąskiej palety, uzupełnione o elementy drewniane oraz miękkie pufy dodające domowej przytulności.

Jeśli kogoś ciekawi przedszkole dwujęzyczne Wrocław jakie proponuje, Krakowska również będzie znakomitym wyborem, ponieważ jest to przedszkole, które realizuje program kształcenia oraz wychowania w dwóch językach – równocześnie polskim i angielskim. Nauczanie oparte jest na zasadzie one person – one language, czyli jedna osoba komunikuje się z maluchami tylko w jednym języku.

W praktyce wygląda to tak, iż grupą dzieci opiekuje się dwóch nauczycieli – wychowawca (posługujący się językiem angielskim) odpowiedzialny za realizację programu i nauczyciel komunikujący (mówiący do dzieci po polsku). Zajęcia dodatkowe także realizowane są w dwóch językach.