Profesjonale projektowanie stron

Intdesign.pl to doświadczony serwis oferujący usługi internetowe dla firm i osób fizycznych. W obręb usług wchodzi: stworzenie od podstaw strony internetowej, programowanie, instalacja gotowego produktu, możliwość reklamy w internecie i hosting. Wszystko projektowane jest z systemem CMS!

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dla zainteresowanych serwis oferuje utworzenie forum lub sklepu internetowego. Na stronie można sprawnie zamówić usługę przez internet. Kontakt z odbiorcą utrzymywany jest przez cały czas realizacji zamówienia. Klient regularnie otrzymuje informacje o postępie pracy nad zleceniem i w sposób bieżący kontroluje i ocenia wyniki. Zobacz więcej: webdesign na intdesing.pl

W serwisie dostępna jest zakładka z portfolio wykonanych dotychczas zleceń jak i tych które są juz realizowane. Wygląd strony w kilku wersjach ustalonych z klientem projektują graficy. Po doborze odpowiedniego wyglądu jest on przekształcany na potrzeby zrealizowania zamówienia. O tym pod linkiem: więcej o tworzeniu stron na intdesign.pl.

Interesującą propozycję dla siebie znajdą tu deweloperzy.

Zainteresowały Cię informacje zaprezentowane w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tu i odkryj stronę, która również Cię się będzie podobać.

To możliwość stworzenia strony ze schematycznym, wirtualnym modelem trójwymiarowym nieruchomości. Model można obrócić wokół osi , odsłonić poszczególne kondygnacje i lokale mieszkalne.