Praktyczna, skuteczna karta survivalowa dla miłośników survivalu oraz przygody

Karta survivalowa to wymagany gadżet w toku wypraw survivalowych. Urządzenie to jest bardzo poręczne i niezmiernie skuteczne, przyda się każdemu podczas dłuższych wypraw, biwaków czy też w toku szkoły przetrwania. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru (jest nie większa od karty bankomatowej, wobec tego wolno ją ze sobą zabrać wszędzie) ma multum wartościowych funkcji.

Wielofunkcyjna karta przetrwania obejmuje otwieracz do puszek, ostrze, piłę, linijkę, i także klucz pozycyjny lub śrubokręt. Na domiar tego odnajdziemy tam też otwieracz do nakrętek motylkowych i otwieracz do butelek. Na dodatek karty survivalowe wyposażone są w uproszczony kątomierz, klucz 4-pozycyjny i kółko do zaczepienia zabezpieczającej linki. Są to ważkie funkcje karty przetrwania, mnogość kart dostępnych na rynku posiada analogiczne. Taką kartę zdołamy schować do kieszeni bądź torebki nawet jej nie czując.

obóz survivalowy

Autor: piwili
Źródło: http://www.flickr.com

Pomimo, iż jest poświęcona głównie do rozlicznego typu wypraw, to tak właściwie możemy zabrać ją ze sobą wszędzie. Nigdy nie wiemy kiedy przyda nam się otwieracz albo małe worki na śmieci 60 litrów ostrze. Z powodzeniem zdołają ją nosić mężczyźni oraz kobiety – karta przezycia poświęcona jest dla każdego. Kartę możemy nosić w przydatnym etui (zwykle jest ono dodane do zestawu), dzięki czemu unikniemy ewentualnego skaleczenia. Etui jest nie tylko praktyczne, lecz zarazem stylowe.

Wielofunkcyjną kartę przetrwania odszukamy w wielu sklepach z wyposażeniem survivalowym, niewątpliwie należałoby sprawdzić propozycje sklepów internetowych. Koszt zakupu takiej karty jest naprawdę niewielki, wobec tego jej kupno bezsprzecznie nie uszczupli zasobów naszego portfela. Karta survivalowa to doskonały gadżet, wybornie nadaje się również jako dodatek do prezentu. Już dziś zamów kartę survivalową, jaka z pewnością przyda Ci się w wielu przeróżnych sytuacjach (zapytaj o dostępność).