Poszukujesz prezentu dla dziecka? Daj mu książki Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny i inne okazje to świetna chwila, aby podarować coś swojemu dziecku. Oczywiście nie można go rozpieszczać, lecz raz na pewien czas można sprawić mu jakąś niespodziankę, zwłaszcza gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym i wartościowym podarunkiem zawsze są książki, do jakich można powracać raz na pewien czas, gdy są to dobre i cenione pozycje. Dzisiaj szczególnie popularne wśród młodzieży są książki Sapkowskiego, np. Sezon burz. Sapkowski to słynny autor powieści i historii fantastycznych, który posiada w swoim dorobku autorskim niejedną fantastyczną pozycję.

książka do słuchania

Źródło: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są przede wszystkim przez pasjonatów fantastyki. Jeśli twoje dziecko do nich należy, z pewnością spostrzeżesz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy prezent. Książki Sapkowskiego są znakomicie napisane, historia wciąga, a czytelnik chciałby poznać następne losy bohaterów, z którymi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie jedynie w kraju, ale również na całym świecie – zobacz ofertę fonopolis na sezon burz. Większość pozycji można także zakupić w formie audiobooku, jeśli twoja pociecha lubi w ten sposób spędzać czas przed snem albo w trakcie jazdy. Można wybrać np. pozycję Boży bojownicy.

Absorbuje Cię opublikowany w tym miejscu materiał? Kliknij zatem poza tym ten link oraz przeczytaj więcej info erotic massage warsaw na omawiany temat!

Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło ok. 190 aktorów, którzy przez 5 miesięcy pracowali nad ostateczną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to wyjątkowy spektakl poruszający wyobraźnię wszystkich słuchaczy. Kompletny czas jego trwania to 24 godziny, dlatego warto jest rozłożyć sobie słuchanie na części, by dłużej móc cieszyć się historiami ulubionych postaci. Audiobooki można dostać w wielu sklepach w Internecie, jakie dostarczają zamówienie prosto do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu wiele czasu.

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli w związku z tym poszukujesz właściwego prezentu dla twojego dziecka, książki to zawsze świetny wybór. Być może twoja pociecha będzie chciała zrobić całą biblioteczkę, w której znajdą się wszystkie pozycje zaprezentowanego autora. Ty również możesz przeczytać tę docenianą trylogię, ponieważ przeznaczona jest nie tylko dla młodych ludzi, ale też dla dorosłych, którzy lubią literaturę fantastyczną oraz potrafią się w niej znaleźć.