Poszukujesz oferty na przesyłki kurierskie? Dowiedz się co może Ci zaproponować firma Patron Service – sporo w tym temacie.

Patron Service działa na rynku od wielu lat jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Co zapewnia firma Patron Service?

trip hop

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Patron Service proponuje bogaty pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to przede wszystkim indywidualne podejście, kompleksowa oferta oraz nowoczesne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do oczekiwań klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową facebook firmowy Patron Service. Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców – agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm i biur, urzędów, firm produkcyjnych, ale także osób fizycznych.
Firma Patron Serwis zapewnia:

serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów w obszarze miasta;
– serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce w Polsce.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię zagadnienia wiążące się z tą kwestią, to kliknij ten link i zobacz – z pewnością Cię to zaintryguje.

usługa zostaje zrealizowana maks. w drugiej dobie. Istnieje też specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka czy list trafia do odbiorcy jeszcze tego samego dnia bądź kolejnego dnia wcześnie rano;

– serwis międzynarodowy – przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard oraz ekspres;
– usługi transportu drogowego – koszt usługi liczony jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (4,5%) i dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny za olej napędowy).
Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie internetowej.

Na stronie internetowej dostępna jest również opcja szybkiej wyceny przesyłki oraz zamówienia usługi.