Nowoczesny Dron Inspire 1 z niespotykaną strukturą

Dron Inspire 1 oferuje niezwykle osobliwą strukturę i prowadzenie w toku startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, które można zestawić w ciągu lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wykorzystać całkowity zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną idealną kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej postaci.

Dron i kamera

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Rodzaj ten jest wyposażony w nadzwyczajną technologię, przez co na bieżąco można obserwować obraz filmowy. Inteligentna, w całości zintegrowana bateria zezwala na pewne rządzenie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii wyświetlany jest poziom jej naładowania, a zaawansowane schematy obliczają, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie jest możliwość zobaczyć, gdzie w tej chwili znajduje się Dron DJI Inspire 1 – Camonboard – kamery sportowe. Wszelkie dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, prędkość ruchu, oraz odległość, są przystępne wprost na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 dostarcza nam możność dostosowania przełączników do osobistych wymogów.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu artykuł, zobacz inne wiadomości na ten temat. Najlepiej sprawdź sam automaty do gry, odnajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Dron DJI Inspire 1 umożliwia latanie w granicach budynków. INSPIRE 1 został wyposażony w technologię przepływu optycznego DJI stosującą celowo projektowy aparat, oraz fale dźwiękowe, ażeby maksymalnie ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta umożliwia INSPIRE 1 utrzymać swoją pozycję, oraz precyzyjnie odpowiadać na instrukcje pilota nawet jeśli tryb GPS jest niedostępny.

Kamerzysta

Autor: Dino K.F. Wong
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera GoPro HERO 4 SILVER to najlepszy wariant kamery z niezwykle przydatnym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD – przeczytaj więcej na stronie www. Mimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa gwarantuje pełną wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER poświęcona jest dla zaawansowanych entuzjastów rejestracji zmagań sportowych i nie tylko. W tej wersji kamery pojawił się nowiutki system dźwiękowy zezwalający na rejestrowanie dźwięku w najlepszej formie. Ta imponująca kamera jest wyekwipowana w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest poświęcona dla prawdziwych entuzjastów rejestracji video w bardzo dobrze wykorzystujących wszystkie funkcje kamery tak jak do celów amatorskich jak i zawodowych.