Niezwykła pamiątka ze ślubu

Większość przyszłych małżonków, organizując dzień ślubu rozważa jak uwiecznić ten wymarzony dzień. Warto pamiętać o jednym. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by wynająć doskonałego fotografa i kamerzystę. Zwłaszcza, iż filmy ślubne nie są już nudnymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, do których z czasem niechętnie chce się wracać po latach. W obecnych czasach, ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale nawet pozycja kamery.

Zdjęcie z powietrza Oporów Wrocław

Autor: MAGICEYE
Źródło: http://magiceye.com.pl

|

W czym tkwi tajemnica idealnego filmu ze ślubu? W filmowaniu z wysokości, do którego wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery potrafią wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia szerokie ujęcia z dużych powierzchni – np. uwiecznienie terenu wokół kościoła oraz lokalu weselnego czy parku, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję fotograficzną. Z drugiej strony, helikopter może zniżyć lot niemalże do poziomu głów gości, co umożliwia dokładne zbliżenia.

Zdjęcia i odbitki

Źródło: http://www.sxc.hu

Filmowanie z powietrza to połączenie nowoczesności z tradycją.

Zaciekawił Cię ten wpis? To świetnie, gdyż oryginalny wpis (https://www.spec24h.pl/kontakt/) zawiera zbliżone informacje do prezentowanych.

Obecnie, w dobie „ nietypowych” filmów ślubnych jesteśmy w stanie również podkreślić ciepło i rodzinną atmosferę przygotowań do ślubu. Niekiedy sporo gości jest pomijanych w filmach ślubnych. Cała uwaga skupiona jest na narzeczonych, gubiąc wzruszające ujęcia z rodzicami, rodzeństwem i bliskimi osobami. A przecież osoby te także biorą udział w tym wydarzeniu, są jego częścią. Jak wspaniale jest więc po latach ujrzeć każdego z zaproszonych. Ich radosne twarze wyczekujące Młodej Pary po zakończeniu ceremonii ślubnej, spacery w ogrodzie, gdy zespół muzyczny na chwilę przestaje grać… Filmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu zupełnie nowej perspektywy.

Pozostał jeszcze temat sesja fotograficzna. Czy będzie to „reportaż” z dnia ślubu (z emocjami nie do powtórzenia), czy może sesja w romantycznym miejscu, w inny dniu, ponieważ szkoda nam tracić zbyt wiele czasu kiedy sala weselna czeka. Po określeniu swoich upodobań obejrzyjmy portfolio fotografów i pokuśmy się te, które urzekły nas szczególnie.