Niezapomniane podarunki

Prędkość naszego życia wciąż wzrasta a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym najbliższym może przynieść radość i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy darowane co roku, stają się przewidywalnym banałem. Często wiele podarunków nie podoba się osobie obdarowanej a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.

Jak wybrać niezapomniany podarunek?

pokaz lotniczy

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Selekcja odpowiedniego podarunku nie jest rzeczą banalną i zmusza nas do inwencji i twórczego myślenia. Przede wszystkim, aby nie pomylić się trzeba przemyśleć to, jaka osoba którą chcemy obdarować jest na co dzień – czy uwielbia sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (*oferta) i skoki na bungie czy uwielbia wizyty w spa i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy lekcja (zobacz także gra na perkusji) ze stylistą. liczy się, aby podarunek był czymś niesamowitym i na długo pozostał w w myślach osoby, która została nim obdarowana.Podarunki dla entuzjastów przygód

Dla miłośników mocnych wrażeń wyśnionym podarunkiem może być kurs nurkowania czy szybka jazda samochodem terenowym.

Subaru Impreza z boku

Autor: Carl
Źródło: http://www.flickr.com

Fani przygód z pewnością na długo zapamiętają niespotykaną podróż czy lot balonem. Obecnie coraz większą popularnością wśród rodaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs latania samolotem.

Coś dla duszy i ciała

O prezencie takim jak profesjonalna sesja fotograficzna z pewnością śni większa część Pań. Jest to doskonały sposób aby pod okiem specjalistów zamienić się chociaż na kilka godzin w ulubioną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić naszych bliskich dla następnych pokoleń. Innym idealnym prezentem, nie tylko dla smakoszy, może być masaż czekoladowy czy zaproszenie do salonu urody lub spa. woń olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami odprężającej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz znużenie i napięcia nagromadzone w ciągu całego roku.

Podarunki dla babci

Jeżeli obdarzyć chcemy osobę starszą, na przykład babcię czy dziadka możemy powziąć decyzję na upominek taki jak rejs po Odrze. Jest to idealny upominek dla osób, którym forsowanie się może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mogli nie tylko obserwować zjawiskowe krajobrazy (np. link) bez potrzeby aktywnego zwiedzania, ale także bliżej poznać historię miasta i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na doskonały podarunek jest wiele, tylko od naszej wyobraźni i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w sercu osoby którą chcemy obdarować czy będzie kolejnym miłym aczkolwiek banalnym przedmiotem odstawionym na szafkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z prezentami i realizować marzenia osób dla nas ważnych gdyż tylko takie upominki zostaną na długo w ich sercach.