Który smartfon kupić?

Zakup nowego smartfona to bardzo duże zadanie. Sytuacja ma się tak ze względu na niezliczoną ilość dostępnych modeli telefonów i całej liczby akcesoriów. Tak naprawdę jednak okazuje się, że wybieramy między trzema głównymi platformami mobilnymi: platforma od firmy Google, iOS jak i Windows Phone.

Ze względu, że telefony pracujące pod wodzą Windows Phone są najmniej popularne pominiemy je w tym tekście. Jeśli chodzi o smartfony z systemem od Google, to wybór jest bardzo duży. Jednakże na rynku smartfonów z tym OS można wyróżnić kilku wiodących producentów tj.: Samsung, Sony, LG albo HTC. Wyróżniającym telefonem (jeżeli chodzi o stosunek ceny do poziomu wykonania) jest z całą pewnością LG G3S, czyli mniejsza wersja topowego G3.

smartfony, telefony komórkowe

Źródło: http://www.flickr.com

Koreańska firma korzysta z sukcesu flagowego produktu, proponując mniejszą i bardziej przystępną cenowo wersję dla większego grona klientów. Aparat LG G3S to smartfon budżetowy, posiadający 8GB pamięci wewnętrznej, pracujący pod platformą Android KitKat.

Ten serwis internetowy (https://daikin.pl/pl_pl/grupy-produktow/niskotemperaturowa-pompa-ciepla-daikin-altherma.html), który posiada informacje na podnoszony wątek, jest nieziemsko genialny, ale masz możliwość poznać odmienne wiadomości na ten temat, klikając tu.

Wyróżniającą się zaletą jest na pewno dobra bateria, która zapewnia do 1,5 dnia normalnego użytkowania na pojedynczym ładowaniu.

Modny design – odpowiedniej jakości plastik imitujący metal sprawia, że telefon prezentuje się naprawdę dobrze. Jednym z problemów może być nieco niska rozdzielczość wyświetlacza, jednak nie jest to bardzo odczuwalne podczas codziennego użycia. LG G3S to solidny smartfon w odpowiedniej cenie dla osób ceniących sobie praktyczność telefonu oraz odpowiedni wygląd smartfonu.

Kiedy rozpatrujemy zakup telefonu spod marki nadgryzionego jabłka, to wybór jest dużo mniejszy niż w przypadku smartfonów z systemem Android. Do rozważenia posiadamy różne warianty oraz wersje kluczowego smartfonu firmy z Cupertino – iPhone’a. Zaczynając od starszego iPhone 5, przez iPhone 6 i większy wariant iPhone 6 Plus. Pozostałe informacje o smartfonach: więcej…

telefony, smartfony

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście uwaga nieco bardziej wymagających odbiorców może skupiać się na wariantach z dopiskiem “s”, jednak takie modele są droższe niż standardowe. Gdy na przykład zestawimy iPhone 6 z modelem iPhone 6s możemy stwierdzić, przy pierwszym podejściu, że oba modele różnią się niewiele jeśli chodzi o sam wygląd.

Różnica tkwi jednakże w nowych funkcjonalnościach takich jak chociażby 3D Touch, którego brakuje w wariancie standardowym. iPhone 6 Plus to właściwie propozycja dla użytkowników zwracających uwagę na dużej wielkości ekrany o bardzo dobrych parametrach. iPhone 5 to najmniejszy smartfon z opisanych – wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 4 cali. Przez wielu ten właśnie wariant iPhone’a uznawany jest za absolutnie najładniejszy ze wszystkich modeli Apple- zobacz szczegóły.