Jak powinno wyglądać kompletowanie sprzętu komputerowego, opis budżetowych kart graficznych.

Tworząc zestaw komputerowy w pierwszej kolejności trzeba określić, do czego powinien on służyć. Jeżeli głównym przeznaczeniem ma być praca w biurze i ewentualnie ułożenie raz na jakiś czas pasjansa, to w zupełności powinien wystarczyć jakiś tańszy, lecz wydajny procesor, jakaś pamięć i dobra płyta główna ze zintegrowaną grafiką.

Jeżeli chodzi o procesory, to doskonale w takich zastosowaniach sprawdza się amd phenom ii x6, konstrukcja ta jest od dawna oferowana w sprzedaży i cieszy się dużym zainteresowaniem – czy amd phenom ii x6 jest awaryjny. Przy płytach głównych bez wbudowanej grafiki trzeba też będzie zastanowić się nad jakąś kartą. Z kolei tutaj zaproponować można amd r5 235, która zastosowania biurowe spokojnie obsłuży, a nawet prostsze gry także na niej będą działać.
nagranie

Autor: andrum99
Źródło: http://www.flickr.com
amd r5 235

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Najwydajniejsze karty graficzne kosztować będą nawet kilka tysięcy złotych, jednak nie każdy będzie miał możliwość ich zakupu.

Czy wiesz, gdzie jeszcze można znaleźć analogiczne materiały? Jeżeli nie, to kliknij na ten link i zerknij na treść (https://forever.eu/) opublikowanego tam artykułu.

Dla osób dysponujących mniejszym zapasem gotówki między innymi są polecane Radeony z rodziny R7. Najtańszy model to znaczy amd r7 240 kupić już można za mniej niż trzysta złotych, i w tych pieniądzach dostanie się urządzenie które ma nawet 2 GB pamięci. O niecałe dwieście więcej zapłacić przyjdzie za następny model z tej rodziny, czyli amd r7 250 – -> sprawdź przykłady. Karta ta ma znacznie większe taktowanie, a co za tym idzie, jej całościowa wydajność również będzie na znacznie wyższym poziomie.

Obie te karty są dedykowane dla graczy, dla których liczy się przede wszystkim cena, ale ich możliwości pozwalają jednak na to, żeby z tej gry się cieszyć.