GPS od Solid Security doskonałą metodą na zabezpieczenie pojazdu

Zabezpieczenie własnego pojazdu jest pierwszorzędną kwestią dla wielu właścicieli aut. Nade wszystko, gdy zakupili samochód w salonie oraz chcieliby zainwestować w nowoczesne systemy ochronne, takie jak GPS od Solid Security.

gps
Czym wyróżnia się niniejsze rozwiązanie oraz z jakich racji dobrze jest ciekawić się niniejszą metodą zabezpieczenia pojazdu? Rozpocznijmy od tego, jak działa GPS. Jego praca oparta jest o nawigację satelitarną, jaka umożliwia w błyskawiczny sposób zlokalizować auto, pomagając w jego odnalezieniu. Założone w samochodzie urządzenie może uruchomić sygnalizację dźwiękową bądź nawet unieruchomić pojazd, chroniąc równocześnie przed kradzieżą.

System GPS (sprawdź opis na stronie) od Solid Security może być zainstalowany w jednym z punktów montażowych, które znajdują się w wielu miejscowościach na obszarze całego kraju albo od razu w salonie samochodowym, aby odebrać gotowe i w pełni zabezpieczone auto. Bezsporną zaletą niniejszego systemu jest możliwość ubiegania się o zniżkę na ubezpieczenia. Opłaty na ubezpieczenie od kradzieży mogą spaść nawet o pięćdziesiąt procent, co pozwala na spore oszczędności, które można spożytkować na paliwo na miły wyjazd za miasto. Prezentowane systemy monitorowania GPS mogą być wykorzystywane nie tylko w samochodach prywatnych, ale również w pojazdach znajdujących się we flocie określonego przedsiębiorstwa.

GPS

Autor: Smailo
Źródło: Smailo
Razem z systemem monitoringu w pojazdach montowane jest specjalne oprogramowanie, które służy do liczenia czasu pracy kierowców, a także poziomu paliwa czy przebiegu auta, co umożliwia uzyskać wiele informacji w dowolnie wybranej chwili. Właściciel przedsiębiorstwa może nieprzerwanie kontrolować swoich pracowników i w łatwiejszy sposób zarządzać pojazdami, by zredukować koszty eksploatacji floty. Co więcej zwiększa się bezpieczeństwo kierowców oraz samochodów przez nich kierowanych, ponieważ szybko można uzyskać dokładną lokalizację danego samochodu. Warto jest zainteresować się systemami GPS od Solid Security, gdyż są to sprawdzone i cenione na rynku rozwiązania.

Na pewno po przejściu do serwisu (https://www.beltor.pl/oferta/elementy-przenosnika/18-rolki-krazniki-pierscienie-gumowe) informacje w tamtym miejscu zawarte niezwykle Cię zafascynują i dowiesz się mnóstwa świeżych, podobnych informacji, które czekają na Ciebie właśnie tutaj.

W celu zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych punktów oferty najlepiej jest zadzwonić do przedstawicieli firmy bądź odwiedzić jej stronę internetową, szybko podejmiemy decyzję o skorzystaniu z usług Solid Security.