Dowiedziałeś się o urodzinach przełożonego? Daj mu prezent, a na pewno będziesz doceniony

Kupowanie prezentów to niezrównana sztuka, zwłaszcza jeżeli chodzi o upominek dla szefa. W tym wypadku musimy się naprawdę postarać, by nie popełnić żadnej gafy i podarować coś ciekawego. Jeśli nie masz pomysłu, powinieneś poznać kilka odpowiednich propozycji, spośród których na pewno wybierzesz coś stosownego.

Na początku zacznijmy od niedużych upominków. Praktycznie każdy z nas, a już bez wątpliwości właściciel jakiejś firmy, czyli nasz szef, posiada samochód, dlatego pomyłką nie będą gadżety do samochodu, których przykłady prezentuje ten adres. Co to może być? Począwszy od drobiazgów, na przykład breloczka do kluczy lub zestawu kosmetyków do czyszczenia auta, po różnorakiego typu sprzęty, w tym radio albo dobre głośniki, lecz tutaj już raczej będziemy musieli zrzucić się z innymi, gdyż takie drogie prezenty niekoniecznie mogą zostać dobrze odebrane.

przejdź do katalogu

Autor: Daniel70mi
Źródło: http://www.flickr.com

Drogie upominki zakupujmy też wyłącznie wtedy, jeżeli jesteśmy pewni, że będą podobać się obdarowywanej osobie, aby niepotrzebnie nie zmarnować pieniędzy. Poza gadżetami do auta sprawdzają się również różnego rodzaju trunki, np. koniak czy whisky. Gorzej, gdy szef jest abstynentem, my z kolei o tym nie wiemy, wówczas można popełnić gafę.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany temat, to odsyłam do źródła – w tamtym miejscu znajdziesz ciekawe informacje, które są skrupulatnym omówieniem tego zagadnienia.

Zatem może lepiej jest poszukać innych pomysłów oraz zdecydować się na karnety na wydarzenia sportowe, koncerty czy ekstremalne doświadczenia, na przykład przelot szybowcem. Taki prezent niewątpliwie będzie górować nad wszystkimi innymi, a twój szef będzie przyjemnie zaskoczony.

Co więcej można zastanowić się nad akcesoriami do biura, np. mini golfem, w jakiego będzie mógł grać we własnym gabinecie. To świetny sposób na pozbycie się stresów, zwłaszcza po znaczącym spotkaniu, które nie zawsze idzie według planu. Dobrym pomysłem są również zegary naścienne lub stylowe długopisy, które zawsze się przydają, bez względu na to, ile byśmy ich nie mieli. To upominki, które nie trafią do kosza, ale będą z chęcią wykorzystane.

Prezenty dla szefa nie muszą sprawić ci żadnego kłopotu. Wystarczy, iż będziesz mieć na uwadze powyższe propozycje, a szybko znajdziesz coś, co z pewnością przypadnie mu do gustu. Jeżeli będziesz mieć dylemat, pomyśl czy sam ucieszyłbyś się z danej niespodzianki, a decyzja przyjdzie ci o wiele łatwiej.