Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator Zumi.pl działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i nadal jest jednym z najczęściej używanych narzędzi umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia rozmaitych obiektów.

Dodatkowo serwis posiadaj bardzo atrakcyjną opcję wyznaczania podróży z jednego miejsca do drugiego. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne każdemu, ponieważ podróżnik ma możliwość określania trasy komunikacji publicznej w miastach w kraju jak i swoim autem a nawet na pieszo.
Gdy określimy sobie np. trasę z jednej miejscowości do drugiej, to dostajemy nie tylko mapę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany okres podróży i długość całego odcinka. Można także wydrukować sobie cały plan jazdy wymieniony punkt po punkcie. W taki sposób nikt nie jest w stanie zbłądzić po drodze, nie posiadając nawet żadnej nawigacji GPS.
Natomiast gdy określamy sobie trasę w mieście za pomocą komunikacji publicznej wielkich miast Polski, to Zumi szczegółowo pokaże linię tramwajową lub autobusową wraz z czasem wymaganym na jazdę i podróż na pieszo. Z takimi dokładnymi informacjami, podróżnik nie ma możliwości zagubić się w mieście, które może być dla niego całkowicie obce.

Przy wejściu na stronę Zumi użytkownicy mają możliwość nie tylko dokładnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także analizowania wyników względem konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy tylko wskazać słowo kluczowe i miasto lub obszar działalności interesującej nas podmiotu typu: deweloper Poznań, biuro horyzonty biuro rachunkowe Łódź itp. W rezultacie otrzymamy pełną lokalizację wizytówek na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi.pl to także portal posiadający szeroki katalog map obejmujących teren całego kraju a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co ważne poszczególne mapy można obejrzeć w kilku wariantach (w tym także w satelitarnej). Internauta korzystający z tej funkcji ma także możliwość zlokalizowania w obrębie wybranej mapy konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych) lub atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego rodzaju sprzętu itp.

Wyszukiwanie obiektów jest także możliwe przy użyciu telefonów komórkowych. Trzeba tylko skorzystać z programu „Zumi Lajt” a później doprecyzować zapytanie do wyrazu charakteryzującego konkretny cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Pisząc zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa otrzymujemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada dodatkowo dużą bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie naszego kraju. Mamy możliwość wyszukać tam mieszkania, domy, działki zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie przedstawić ciekawe ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Ilość ofert w serwisie na pewno zadowoli wszystkich