Jak przeżyć po wojnie atomowej albo ekologicznej? Czy normalni obywatele będą w stanie przeżyć?

W jaki sposób poradzić sobie z problemami globalnymi mającymi wpływ bezpośrednio na nasze jestestwo? Wojna nuklearna albo ekologiczna niebywale pokrzyżuje nam różnorakie plany, ale nie sugeruje z miejsca kresu świata.

ostrzałki do noży

Autor: leniva.studio
Bardzo możliwe, że zniknie łatwy dostęp do Internetu.

Raczej nie ma telewizji, a fale radiowe będzie niełatwo zlokalizować. Zostanie nam życie według tego, jak niegdyś działali nasi przodkowie plus wykorzystanie najnowszych osiągnięć nieelektonicznej techniki. Najważniejszym towarem będą plecaki, noże taktyczne i podobne gadżety. Są w stanie nam one uratować życie w starciu z niebezpiecznymi zwierzętami oraz innymi osobami, którzy już nie będą tak normalni jak kiedyś. Człowiek pośród zagrożenia zaczyna działać jak drapieżnik. Nie waha się przed zabijaniem i odbieraniem rzeczy.

Pragniemy pokazać Ci następny nasz artykuł – mamy nadzieję, że Ci się spodoba. By go przejrzeć, naciśnij link tu… (https://pkrajewski.pl/przemysl/) i voila.

Nie oszczędzi niczego, wody, ostrzałki do noży a nawet puszki napoju – Cqb Tactical. Niebywale ważne, aby nabyć wcześniej odpowiednie przeszkolenie. Nie rozmawiamy tu o dokładnych zaleceniach, o tym, jak żyć w zagrożeniu, ale między innymi o tym, jakim sposobem wykorzystywać zdolności walki lub nasze otoczenie do obrony. Podstawowe są treningi wytrzymałościowe a także treningi parkur. Dodatkowo trzeba nauczyć się sprawnej obsługi sprzętów takich jak noże taktyczne lub szeroko pojęta broń krótka. Jeśli ma się zezwolenie, to także warto pomyśleć o zakupie broni palnej, która w trudnej sytuacji może nas uratować. Oprócz szkoleń dobrze jest kupić zawczasu zapasy. Ciągłe uzupełnienie puszek oraz rzeczy niepsujących się i z długim terminem ważności jest priorytetem. Dodatkowo należy kupić ostrzałki do noży oraz środki do konserwacji broni, by niczego nie brakowało. Najlepiej by tak jak Amerykanie, wszystko przechowywać w specjalnie wybudowanych schronach w ziemi. W Polsce jednak jest to trudne ze względu na regulacje budowlane, które nie bywają korzystne dla osób konstruujących podobne rzeczy – pod tym adresem bez problemu zdobędziesz pomoc.

Jeśli jednak uda nam się już dostać pozwolenie powinno się współpracować wraz z sąsiadami, aby ograniczyć ceny i jednocześnie dać schronienie również im.

Rozmaite katastrofy są jednak mało prawdopodobne, jednak gdy już się wydarzą prawie wszyscy ludzie mogą być nieprzygotowani. Postarajmy się, abyś my i własne potomstwo mogli być bezpieczni w potencjalnej sytuacji.