Jak dobrać najlepszy oraz najseksowniejszy biustonosz? Jakie kwestie są tutaj ważne? O czym pamiętać?

Aby seksowna bielizna najlepiej pełniła swoją rolę, czyli zapewniała uwodzicielski wygląd i wygodę noszenia, należy dobrać jej rozmiar oraz rodzaj. W dobrym dopasowaniu stanika na pewno pomocna będzie tabela z rozmiarami.

By z niej korzystać trzeba na wstępie ciasno zmierzyć obwód pod biustem, natomiast później luźniej w biuście. Sprawdzając te oba wymiary wedle tabeli będziemy w stanie bez kłopotu stwierdzić, jaki rozmiar stanika okaże się najlepszy.

kobieta w seksownej bieliźnie

Autor: Andrés David Carreño
Źródło: http://www.flickr.com

Jednocześnie warto pamiętać, żeby nabywać staniki o minimalnie zaniżonym obwodzie, gdyż bielizna ma zwyczaj rozciągać się trochę podczas noszenia. Na pewno nie można kupować za małej miski, może ona bowiem obciskać albo spłaszczać piersi. () Na rozmiar miseczki wpływa też wielkość drutu, który jest pod nią wszyty. Rozmiar obwodu może zmieniać się zależnie od elastyczności zastosowanych materiałów.

Wybór biustonoszy jest tak naprawdę bardzo szeroki. Jednym z rodzajów jest push-up. To biustonosz o usztywnionej misce, która ma wkładkę, można ją wyjąć. Biustonosz tego typu pomoże osiągnąć efekt kształtnego biustu oraz zachwycającego, seksownego dekoltu. Wyjmowana wkładka dodaje biustowi objętości, zaś dobrze oraz dokładnie zaprojektowana usztywniana miseczka będzie dbała o ich najlepszy kształt. () Jest to doskonały wybór pod obcisłą, wydekoltowaną kreację. Kolejny rodzaj to miękki stanik, który daje naturalny efekt.

Jeżeli wykorzystana w niniejszym tekście narracja do Ciebie trafia, to zobacz tutaj (http://microbud.pl/instalacje.html) podobne wpisy – one odnoszą się do zbliżonej problematyki.

Nie ma usztywnień i wkładek, natomiast nieskazitelną linie utrzymuje dzięki drutom, które są wszyte pod miskami.

Czasami zdarza się, iż wybierając miękki biustonosz powinniśmy wybrać miseczkę mniejszą aniżeli przy biustonoszu push-up. Jeżeli mamy wątpliwości, musimy zapytać się o to w punkcie, w jakim kupujemy produkt. Tyle na temat staników, jednak jeżeli chcielibyśmy osiągnąć zupełnie rewelacyjny rezultat dobrze jest wiedzieć o dodatkowych częściach bielizny, jak seksowne majtki czy pasy do pończoch. Z tymi dodatkami na pewno poczujemy się bardzo kobieco oraz seksi. Podobnie jednak, jak w przypadku biustonoszy, należy wybierać je w taki sposób żeby były jak najbardziej dopasowane. W tej kwestii nie sensu męczyć się z za małą bielizną, przecież jest to część ubioru, jaką nosimy w ciągu całego dnia.