Idealny prezent dla faceta

Nierzadko mamy trudność z doborem podarunku dla mężczyzny czy chłopaka, przedmiotów bowiem dla „prawdziwego faceta” w prasie dla mężczyzn lub w prasie kobiecej z okazji Walentynek jest całkiem wiele.

prezent dla mężczyzny

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jednak jest to, iż zwyczajny mężczyzna posiada już wszystko co jest mu do życia niezbędne; komórkę przynajmniej jedną i to zapewne jedną z najświeższych, ma samochód którego nie mają koledzy, zbiera fundusze poczynając od szkoły średniej i pewnie kiedyś nazbiera na wymarzonego Forda Mustanga.
Zatem dziewczyna czy partnerka stoi przed ogromnie trudnym wyzwaniem. Co zatem uczynić? Starczy zdać sobie sprawę że gros z nas nadal fantazjuje o wielkiej przygodzie, odkrywaniu lądów, walce z dzikimi zwierzętami, jednym słowem, za tzw. męską przygodą.

–>kup produkt

Dobrze jest zatem zapytać przyszłego obdarowanego o czym śnił w dziecięctwie, a zapewne okaże się iż tęskni za lasem, wspinaniem się na drzewa oraz podobnych zabawach. Jakaś część z nas te swoje marzenia realizuje pracując z młodzieżą, będąc strzelcem. Jeśli mamy takie szczęście dobór gadżetu na prezent jest kwestią względnie prostą; zasiadamy do laptopa i wpisujemy w przeglądarkę wyrażenie: sklep ze sprzętem survivalowym i znajdziemy mnóstwo przedmiotów które przydadzą się facetowi, począwszy od klasycznego scyzoryka po zaawansowany ekwipunek pomocny w najtrudniejszych warunkach (jak na przykład GPS).

prezent

Autor: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com
Przyznajmy od razu że przytoczony już nożyk może być już troszeczkę staroświecki. Dzisiaj modne są przybory takie jak karta przetrwania. Miano – należy uznać – działające na wyobraźnię, czym przeto jest to narzędzie? Cóż… zwykłym scyzorykiem, tyle że płaskim, jaki zamiast w kieszeni zmieści się w portmonetce. Wykonany jest on – jednakowo jak jego poprzednik – z nierdzewnej stali, co umożliwia najlepsza bombilla wygodną eksploatację bez obawy że zaszkodzi mu nadmiar wilgotności. Oczywiście istnieją niewielkie różnice pomiędzy scyzorykiem a opcjami jakie przynosi wielofunkcyjna karta przetrwania, przykładowo to miarka w cm jak też w milimetrach oraz kółeczko pozwalające zorientować mapę. Zapewne opisywana karta przyda się leśniczym a także wędkarzom.