Dlaczego wideo marketing jest coraz bardziej popularny? Jakbędzie to się rozwijać w przyszłości?

Ciężko dziś sobie wyobrazić sieć internetową bez pewnych stron i portali internetowych. W sumie każdy z nich korzysta, są faktycznie popularne, tworzą nie tylko internet w Polsce, ale są podobnie znane i doceniane na całym świecie. Też jak ktoś nie jest za bardzo biegły w surfowanie po internecie, to raczej zna te strony, ponieważ są bardzo wartościowe.

snapchat

Źródło: http://www.flickr.com
Polski youtube rozwija się bardzo szybko, wiele osób właśnie w tym środowisku się wybiło, zyskało popularność. To kanał, który jest podobnie popularny jak wyszukiwarka Google. W Google szukamy różnorakich informacji, które są pomocne w pracy czy prywatnych sprawach, na You Tubie wyszukujemy zaś ciekawe klipy, filmiki, porady.

Co więcej, video marketing jest coraz bardziej popularny, coraz bardziej znaczne środki pieniężne są w tamtym miejscu inwestowane, więc możemy przypuszczać, że w przyszłości You Tube lub zbliżony treściowo kanał wideo będzie jeszcze bardziej rozchwytywany przez różne podmioty, jak i bardziej ochoczo oglądany przez różnych ludzi – ranking youtube. Ale nie tylko You Tube czy pozostałe kanały wideo są naprawdę popularne, bo coraz częściej do głosu dochodzą kolejne inicjatywy, jak Snapchat. To internetowy komunikator, na całym świecie z niego korzysta aktualnie sto milionów aktywnych użytkowników.

Nie ociągaj się! Jeżeli zajmuje Cię ciekawa treść (http://www.swinoujscie-apartamenty.com/apartamenty/apartamenty-roza-wiatrow), to obowiązkowo musisz kliknąć w ten link. Tam poznasz masę uzupełniających wątków z nią połączonych.

Aplikacja pozwala na łatwą oraz szybką wymianę filmów.

W każdy dzień przesyła się między sobą 700 milionów zdjęć oraz filmów. W naszym internecie też już jest często wykorzystywany, są już różne podsumowania, jest też ranking snap. Oczywiście nie jest tak znany jak You Tube, lecz kto wie, co się wydarzy za jakiś czas, czy może coś nowego się pojawi, co teraz ciężko sobie wyobrazić? Technologia rozwija się bardzo szybko, tak więc jesteśmy w stanie przypuszczać, że czekają nas nowe, interesujące kanały multimedialne.